Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doffy ölmemiştir tabikide ama burgess sabodan dayak yemekten bıkıp kaçtıktan sonra elleri cebinde yürürken doffi görse öldürüp meyveyi çalsa ardından luffy'i g4 sonrası bitkin görüp yine saldırayım derken sabo yine olaya atlasa bi güzel dövüp burgesten meyveleri alıp doffninkini rikuya yedirse.. Böylelikle riku bir daha Ülkesini koruyamaz duruma gelmemiş olur. Çok mu uçtum acaba?:at:

Alpamis

Bundan elli bölüm önce asıl vs baslamadı. Dof ve Luffy' den cok ağir teknikler gorecez demistim. Ve bazı kisiler gülüyordu. Enjeksiyon saldırisini övmek icindi hepsi.:(

Dofun gözlüğü > yonkoular+ 3 amiral + 7 shinchibukai demişti biri. So Luffy>Dofun gözlüğü> yonkoular+3amiral+ 7shinchibukai. :fool:

- e.oda luffy her vurdugunda ve doffy uctugunda anlık saldırı siddetine ragmen gözlügün esneyip kırılmadıgını belli etmek istedi sanırım. rayleighin yardımıyla gelen bu son saldırıda ise, o kadar büyük bir kinetik enerji vardıki vurdugu anda muhtemelen doflamingonun tüm kemikleride kırıldı :D

- uyanısı bir kac üst düzey adamda daha görücez bu anlasıldı. hatta saklanan marcoda kesin görücegiz artık emin oldum. cünkü e.oda onun tam gücünü gösteremedigini sbsde acıklamıstı. ayrıca yonkolarda ve yonkoların diger as adamlarından bazılarındada görürürüz.

- yinede haki cok cok önemli yeni dünyada. her seyi bir anda degiştirebiliyor. nerdeyse herseye eklenebiliyor. houshoku kullanıcılarından heleki yası kücükken luffy gibi ortaya cıkanlardan cekinmeleri dogal. doffyde böyleymiş. tamam meyveyi sınırlarına kadar kullanmıs ama her savunma ve saldırısında hakiyide ekliyor. luffy şimdiye kadarki en üstün düşmanını yendi arclardaki. bakalım haftaya ne nane yiyecek e.oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık