Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783: Yolumun Üzerinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4 te bildiğin nightmare luffy olacak.hem hız hemde güç konusunda aşmış olacak (boş yere bize o formunu göstertmedi mangaka) :mincika:

çok güzel ilerliyor da :D haftaya manga yok en heyacan verici yerde.. sövüyorum sadece sövuyorum :D
gear 4 tam kuşanma ile ilgili bişiyler diye tahmin ediyor herkes.. bende öyle lakin kuş kafesini koy edicem dediğine göre hepimizi şaşırtacak bir şeyler geliyor :)

Sakin bi tepki vermek için biraz beklemek istedim.
Her sayfada ''ulan burda bitirme, ulan burda bitirme'' dedim. Gear beklentim %50 falandı bu arc.
Beklentimi az tutmaya çalıştım hep bu bölümden. Ama Odanın aralardan önce şeyce... bir yerde bırakacağınıda biliyordum. İlla 2 hafta kıvrandıracak :D

Law kendi gözlerimle görmek istiyorum falan dedi ama Cavendishten tam olarak ne istedi anlamadım.
Terbol tipsizi öldü galiba zehahahahahaahah.
Gear 4 akar :cool: Bu arc çok taknik gördük Luffynin ''bunlar ne ki ulan'' dedirtmesi lazım.

Tek korkum g4 ün saçma sapan birşey çıkması. Göz zevki yaşatsın bize. Haz istiyorum lan :D
Diyeceklerim bu kadar. Şimdilik. 3-5 kere daha okuyayaım bölümü.

Roronoa Zoro

Biz diyorken dalga geçiyordunuz Zoro Overpowered kaldı Luffy'nin yanında diye. Çincao ezikledi Luffy'yi "adama baksana lan, nasıl olur da Luffy'nin altında çalışır?" diye. Bir şey çıkacağı belliydi. Luffy is back Bichazzzzz.

Ben gear 4'e tam sevinemedim nedense. Luffy G2 ve G3 ile yetersiz hakiye sahip olması can sıktı, sıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık