Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783: Yolumun Üzerinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doflyde Luffyde Yonko 1. Kaptanı olmayı hakkedecek güçte bence.
Benim asıl merak ettiğim bu böyleyse Mihawk cidden amirali aşkın bir seviye çıkabilir.

Kuzanla karşılaştı farkındaysan yener demiyorum ama öyle korkup ezildiği bir durum olmadı eli cebinde kalktı gitti. Bu mantıkla savaş lordlarının hepsi tırt göstermelik hükümette pek akıllı adam yokmuş galiba öyleyse bu kadar ayrıcalık vermeleri çok şaçma.
Kuzan bir saldırı yaptı o kadar. Aralarında bir karşılaşma olmadı. Tek atarlar demiyorum ayrıca. Ama saydığım üç amiral Doffy'yi yener.

Bölümü tam olarak anlayamasamda malum ingilizce olmadıgı için ama bu karşılaşmanın şu seyri beklediğim bir şeydi sonuçta koskoca doflamingo kolay olacağını hiç düşünmedim ama o sondaki 4 fena heyacanlandırdı beni sabırsızlanıyorum yeni bölüm için :) ayrıca şu rebeccanın hala lucy lucy demesi okadar sinir bozucuki anlatamam ordaki herkes luffy straw hat diyor bu gerizekalı hala lucy deyip duruyor ne uyuz karakterya

Roronoa Zoro

Bence Gear 4 ü Donflamingoya karşı başlattağı için. Rakibine göre bir teknik bekliyorum. Kolunu inceltip bir kılıç gibi yapma hakiyle kaplama felan.

Kuzan bir saldırı yaptı o kadar. Aralarında bir karşılaşma olmadı. Tek atarlar demiyorum ayrıca. Ama saydığım üç amiral Doffy'yi yener.
O üç amiralden biri zorlanıp beyazsakalı da yenebilirdi. Ben yenmez demiyorum o kadarda kolay lokma değil diyorum. Ama şunuda söyleyeyim doflamingo zorlanıp yaralanarak bir amiral yense buna şaşırmam güç dengesi deniliyorsa olacak o kadar hele ki bu arc gördüklerimizden sonra doflamingoya ayar verebilecek 3-5 karakter çıkar ancak marinford savaşında etrafta güle oynaya beyazsakalın komutanlarını kukla eden adam o kadar gücü yoksa oda iyice saçmalamış olur. Bu kadar özellik meyve gücü, haki0- hele ki h.haki-, elinin altında bir kralllık, dünyadaki savaşları yöneten bir yeraltı adamı, 7 savaş lordundan en istikrarlısı mihawk ile birlikte, hükümete eğlencem biterse savaş lordluğuda biter diye atarlanan adam sen gel bir amiralle bile savaşama. Oda bu kadar özellik verdiği adamı, savaş lordu sistemini, devrim ordusunun 2. adamını yolladığı kişiyi o kadar güçsüz yaparsa bunamış demektir ki bunamamıştır daha...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık