Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783: Yolumun Üzerinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zoro ve fujitora iki sefer karşılaştı kısa da olsa luffy yolumdan çekil diye daldı. Bence luffy, zoro, sanji dalsa alır bir amirali. Ayrıca böyle sınıflandırmak da sorun shiki sengoku ve garpa karşı tek başına dövüşen adam ki sengoku ve garpın en azından şu anki amirallerden üstte olduğu kesin ama luffye yenildi bir şekilde o zaman bu mantıkla luffy amiral üstü diyecek değiliz. Bir savaşı etkileyen çok faktör var meyve, güç, strateji, korumak zorunda olduğun kişiler vs. Kuzana, kizaruya sen şöyle kenarda dur diyebildi marco ama sakazukiye yapamadı onu meyve özellikleriyle de alakalı durumlar.
animeden mi takip ediyorsun :/

Bence belli seviyenin üstü adamlar Akainu bile olsa bir amiralden tek yemez. Dofta dahil buna. Marco veya Jozu gibi gayet aşık atabilir amirallerle ki zaten atıyor. Yener mi? Orası işte çok zor.
Amirallerin one çıkan özelliği dayanıklılık ve meyve.
WB Tayfası kiyasa almayın. Yonko 1. Kaptanları cidden amirallerede Yonkolarin kendilerinede çok yakın adamlar çıkacak. Yani bir amiralle veya yonko ile dof , Marco, Mihawk gibi adamlar arası fark yoktur çok fazla. WB istisnaydi.

Acaba bu bölümün neyini beğenmediniz öğrenebilir miyim bir sakıncası yoksa eğer?Merak ettim de.:)
Kaç sayfa önce açıkladım ya ? :(

Öncelikle , serinin en güçlü kozu olarak görülen haki etmenini itibarsızlaştırma hareketine kızdım.
Bakınız , tayfa eğitimler neler ?
Zoro öğrendiklerini uygulayarak yüzünde bir tebessüm ile rakibini yendi.
Sanji olaydı o da aynı şekilde Okama yardıracaktı.
Diğer elemanlarda aynı şekilde eğitimlerinin meyvelerini veriyor.

Gel gelelim Luffy ' e Hakinin one piece evreninde ki masterından 3 tür hakiyi kullanabilmeyi ve G2 G3 denilen meyvesel
Teknikleri ile birleştirmeyi öğrenmiş.
Ancak yetmiyor :)

Ve g4 çıkarıyor. Peki bu ne demek ? Meyveni geliştirdiğin kadar kralsın demek.
Haki ruh gücüyse eğer bizim oğlanın ruh gücü , mingonun önünde tövbe edip diz çöküyor.
Ve bütün umutlar lastik denilen meyveye bağlanıyor. Evet kızdığım bu.
Ne diye haki öğrendin ?

Kaç sayfa önce açıkladım ya ? :(

Öncelikle , serinin en güçlü kozu olarak görülen haki etmenini itibarsızlaştırma hareketine kızdım.
Bakınız , tayfa eğitimler neler ?
Zoro öğrendiklerini uygulayarak yüzünde bir tebessüm ile rakibini yendi.
Sanji olaydı o da aynı şekilde Okama yardıracaktı.
Diğer elemanlarda aynı şekilde eğitimlerinin meyvelerini veriyor.

Gel gelelim Luffy ' e Hakinin one piece evreninde ki masterından 3 tür hakiyi kullanabilmeyi ve G2 G3 denilen meyvesel
Teknikleri ile birleştirmeyi öğrenmiş.
Ancak yetmiyor :)

Ve g4 çıkarıyor. Peki bu ne demek ? Meyveni geliştirdiğin kadar kralsın demek.
Haki ruh gücüyse eğer bizim oğlanın ruh gücü , mingonun önünde tövbe edip diz çöküyor.
Ve bütün umutlar lastik denilen meyveye bağlanıyor. Evet kızdığım bu.
Ne diye haki öğrendin ?
Bütün NW boyunca g2- g3 le sınırlı kalması rakip meyveler karşısında çok basit kalırdı bence.

Sakazuki ile Kuzan 10 gün dövüşmüşler.Yani aralarında pek bir fark yok.
Dof'u da ezdiğimiz falan yok.Amiraller çok güçlü.Şu an bizim tayfanın tamamını da bir amiral alır.Bunlar gerçekler ne yazık ki.
Bence alamaz. Bizim tayfayı tek başına bir amiral alacaksa 2 yıl neden eğitim yaptı bu adamlar sorusu doğar eğitimin amacı Kizaru'nun düşürdüğü duruma düşmemek. Luffy zorlanmaya başladığında yeni teknik çıkarıyor gear 4 açıyor. Misal şu gösterilen Fuji tek başına bizim tayfayı hayatta alamaz bu kadar netim. Fuji'nin imkanı yok. Zaten bu denizde denizcilerin bir söz hakkı yok ki iş yonkolarda onların borusu ötüyor buralarda. Sırf bunu değiştirmek için Sakuzuki karargahı taşıdı. Amiraller buralara göre güçsüz kalıyorlar demek ki. Bu dengeyi değiştirmek istiyor adam. Gelen geçen korları paket ediyor. Hepi topu 3 amiral artı Akainu ile yönetemezler buraları. Yeni dünyadayız artık buralarda amirallerin değil yonkoların borusu ötüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık