Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783: Yolumun Üzerinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bir çırpıda 10 tane karakter sayarım Dof'u yenecek.
4 yonkou,Kuzan,Sakazuki,Kizaru,Garp,Sengoku,Fujitora.Bunlar tartışma çıkmayacak şekilde yenerler.
Burada 10 tane var.Daha da fazlası çıkabilir.
Dragon'u görmediğimiz için yazmadım ama o da güçlüdür Dof'tan.Gösterilmeyen amiral var.Bence Sabo da güçlüdür Dof'tan.
Gouresei'den de çok şey bekliyorum.
Cp 0'da en azından Dof kadar güçlüdür.Mihawk da Dof'un üstündedir bence.Ayrıca hiç gösterilmeyen bir shibukai var ve zamanında eski bir amiralin kolunu alabilecek çapta bir adam.O da güçlüdür bence Dof'tan.
Shiryuu,Marco,Beckman gibi adamlar da güçlüdür bence şu an Dof'tan.
Yenilebilir evet ama şu şekilde yazıldığında forumda oluşan algı tek yemesi kolayca yenilmesi.
Doflamingo Kaido'dan korkuyor diye Kaido'dan tek yiyecek gibi görülüyor çok kişi tarafından.
Doflamingo yenilebilir orada yazdığın kişilere fakat hepsini zorlayacaktır.Hatta çoğuyla günlerce sürecektir dövüşü.
Adamda 3 haki,harika meyve var ve bu meyveyi çok iyi kullanıyor.

Gear 4 te oluşacak halini göstereydi bari 387'de ki gibi. Bu sefer alev alacak ne olacak. Gerçi tayfada alevli bacak var ama olsun. Hakiyi formun üstüne ekler eklerse. Yani sırf haki ile kullanabilecek teknik olmaz çünkü adam uzuyor. Sonra sertleşiyor. YAni demek istediğim haki ile yapabildiği tekniğin aynısını hakisizde yapar daha güçsüz olur. Zaten adam sertleştiriyor yumuruğunu çakıyor. Arkadaşlar haki ile alakalı bir şey bekliyorlar ya full beden falan ondan dedim. Önce haki yapıp sonra uzuvlarını şişirir yada ufaltır gibi bir şey çıkmaz çok mantıksız sertleştirip sonrada şekil mi verecek.

Yenilebilir evet ama şu şekilde yazıldığında forumda oluşan algı tek yemesi kolayca yenilmesi.
Doflamingo Kaido'dan korkuyor diye Kaido'dan tek yiyecek gibi görülüyor çok kişi tarafından.
Doflamingo yenilebilir orada yazdığın kişilere fakat hepsini zorlayacaktır.Hatta çoğuyla günlerce sürecektir dövüşü.
Adamda 3 haki,harika meyve var ve bu meyveyi çok iyi kullanıyor.
Tayfasıyla beraber dalsa yenemeyeceği adamlar var orada.Yonkoular,amiraller,Garp,Dragon bunları tayfasıyla da dalsa alamaz.
O yüzden ölümüne zorlayacaklarını düşünmüyorum bunları.Shiryu,Beckman,Marco'yu ölümüne zorlar.Alır mı alamaz mı kişiye kalmış şu anki durumda ama bana göre yenemez.

Dofi baya bir canavar yani küçümsemeyin.
Luffy bile Dofinin,Law'ın saldırısından çok zarar aldığını dile getiriyor ama bu zarara rağmen Luffy'e üstün geldi adam. Bakalım G4 ile nasıl bir senaryo çizçek bence yine üstün gelir en son Law gelir öyle yenerler.

Bunun yanında bu vites olaylarını hiç sevmiyorum her seride var yok 2. form bilmemne bırakın bu anakarakter vurdumu oturtan cinsinden olsun Garp gibi vs.

Cedric

Luffy g3 te küçülme yaşıyordu acaba g4 de öyle bir handikap yaşar mı ? :confused:

Kapakta yine Jinbei. Oraya girmeyeceğim. Bölüme gelirsek yeterli seviyede aksiyon sahneleri mevcuttu. Luffy Dof'a hokkalı bir
geçirdi.Doflamingo hız olarak daha üstün ama çok fark yok aralarında. G2 açtığı vakit bu fark kapanır ve Luffy öne geçer. Luffy de Dof'a yetecek kadar gözlem hakisi de gördüğümüzü düşünüyorum. Saldırıları farkediyor ama bu G2 siz ham halindeki hızından dolayı saldırılardan kaçamayıp B.haki ile saldırıyı yumuşatarak alıyor. Ateşler içerisinden Law'ı kurtarıp aşağıya atması ve Cavandish in de Doflamingo'dan gelen saldırıyı bloklamasına diyecek söz yok. Ateşten Law'ı kurtarması yeterli güzellikte bir sahne zaten. Bu arada Sanji'nin atacağı tekmeleri Luffy kendisi atmaya devam ediyor. Yoksa Sanji ??????
Doflamingo Luffy'yi küçümsemeyeceğini birkez daha söyledi ama yaptıklarıyla uyuşur mu orasına artık ben karışmam :D Luffy 'nin hızına Doflamingo da dikkat çekmiş . '' Sen hızlısın ama saldırıların beni gıdıklıyor '' gibi bir cümlesi olması lazım. Ve beklenen son sayfada G4 . 2 hafta teoriler üreteceğimiz ve meraktan öleceğimiz yer işte tam da burası. Doflamingo'nun da dediği gibi ''sen hızlısın ama saldırıların beni gıdıklıyor'' sözünden dolayı saldırı gücünü arttıracak bir form olduğu kesin . Belkide G2+G3 tarzında hem saldırı hem hız da artabilir. 23 nisan da çocuklar gibi sevindirecek bir bölüm gelmesi dileğiyle :D

Chopper'ın formlarından bahsedilmiş. De Form 1 de fail veriyor. G1 > Luffy > Brain Point? :D

Ayrıca defansif birşey olacağını sanmıyorum. Daha fazla tek yöne odaklı saldırı tarzı birşey olucaktır.

ahahaha gardaş 4.form deyınce bir an heycgandan luffyden bahsediyor sandım.
O da olabilir tabi her türlü teoriye açık.Ama bence savunma gücüe artacaktır dediğim çıkarsa gerek g2 gerek 3 de bir takım açıklar verip çok yara aldı doffyden yani G4 öyle bir teknik olmalıki hem saldırıda hem savunmada maksimum sevıyeye çıkmalı. Yoksa ne anlamı kalır diğerlerinden.Ayrıca bunları 3teki ibi hava üfleyerekde olacağını sanmıyorum kas yoğunluğunu arttıracak bir teknikk olması çok daha iyi.

Unknown

ahahaha gardaş 4.form deyınce bir an heycgandan luffyden bahsediyor sandım.
O da olabilir tabi her türlü teoriye açık.Ama bence savunma gücüe artacaktır dediğim çıkarsa gerek g2 gerek 3 de bir takım açıklar verip çok yara aldı doffyden yani G4 öyle bir teknik olmalıki hem saldırıda hem savunmada maksimum sevıyeye çıkmalı. Yoksa ne anlamı kalır diğerlerinden.Ayrıca bunları 3teki ibi hava üfleyerekde olacağını sanmıyorum kas yoğunluğunu arttıracak bir teknikk olması çok daha iyi.
Aslında Luffy den bahsediyor. Ama Chopper meyvesine benzer bir şekilde olduğunu düşünmüş.

Açıkcası ben G5 i de bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık