Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La bu çıkışı ben yapacaktım :/ Bölüm benim için çok iyiydi çünkü vsnin önündeki bütün engeller gitti onun dışında Bellamy'e derdini seveyim diyorum ve olmaz Law ölmezde hani olur da ölürse bir de bunun üstüne Luffy Dof'u babasına kavuşturursa Oda çılgın atar çok fena şeyler olur abi beklemedeyiz
Bu konuda 3 silahşör gibiydik(isko,Dattebayo,Tyr) :ehe: sırada mihawk konusu kaldı.oda beklentiremizin doğrultusunda çıkar mı görelim :mincika:

Cp 0'ı çıkarır mı bilmem. Duyuruyu yaptıktan sonra adadan gitmiş bile olabilirler. Ayrıca dövüşlerin bitiş hızını baz aldığımızda Trebol'un karşısına Sabo'nun çıkması olası bir durum. 1 Bölümde onuda bitirip aradan çıkarır. (Edit: Yarım bölüm bile sürebilir.)
Sonunda bebim gibi dusunen birisi Cp0 yok arkadas ya. Oda violet yoluyla bize kalanlari gosterdi. Ben basindan beri Cp0 adadan gitti dedim ama kimse ikna olmadi. Bu kadar aksiyon uzama fazla oldu zaten. Oda da sikildi ki cabuk bitirmeye basladi. O yuzden Sabo da trebolu tekler gecer. Sumugu yakar citir citir. Luffy Sabo Dofu bana birak der hatta Saboda oturup izlemeye baslar :D

Sırf mihawk'ta haki olduğu direk söylendiğinden 'çok iyi' ye oy verilir:D senelerin rahatlaması az trollenmedi bu sayfa bu konuda Oda sesimizi duydu en sonunda:ehe: şimdi birinin mihawk konularını hortlatmasını bekliyorum:mincika:

Law kalbini bırakmıs olmasın bi yerde,ölü beden diyor :) Dedigim gibi iki soylu iyi kötü tarafı temsil ediyor.Sabo vs Dof olucak muhtemelen.Trebol Luffy"i tutar Dof vurucakken Sabo tek atar Trebol"a öyle gider :)

Ne Lawın ölmesinden bahsediyor bu Oda ya :D Bellamy eziği bile ölmemişken üst yöneticilerin perti çıktı onlar ölmemişken Law mı ölecek :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık