Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

775: Zunisha'yı Koru! Hasır Şapkalar'ın Kurtarma Operasyonu!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    12
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sapıklık derken?
One Piece 1. değil..
Görüyorum. Animelerin görüntü kalitelerine ve animasyon şirketlerine bak derim. Madhouse yok ufotable yok I.G yok. Sıralamanın neye göre yapıldığını merak ediyorum. Doraemon one piece Conan sazae-san hepsi çok eski animeler. Sebebi uzun zamanlık takip mi? One piece şu görüntüyle bunu hak ediyor mu? Merak ettiğim bu.

Görüyorum. Animelerin görüntü kalitelerine ve animasyon şirketlerine bak derim. Madhouse yok ufotable yok I.G yok. Sıralamanın neye göre yapıldığını merak ediyorum. Doraemon one piece Conan sazae-san hepsi çok eski animeler. Sebebi uzun zamanlık takip mi? One piece şu görüntüyle bunu hak ediyor mu? Merak ettiğim bu.
Ben one piece harici manga anime pek bilmediğimden; madhouse ufotable animelerini izlemedim :)

Ben one piece harici manga anime pek bilmediğimden; madhouse ufotable animelerini izlemedim :)
İleride izlersen eğer görürsün zaten. Bu insanlar ciddi anlamda kaliteli iş yapıyorlar ve reytingleri bu sıralamaya giremiyorsa yazıktır. Hani öyle bir şey ki bugün öyle çöp seriler var ki böyle lolicon tarzda. Bir gör görüntüleri delirirsin. Bu denli çok satan bir manga bu denli sevilen ve eskiden iyi çizimleri olan bu animenin bu hale düşmesi beni delirtiyor.

Animelere ön yargı ile yaklaşan birisi olarak One Piece'i izlediğimde,arkadaşlık,insanlık,sorumluluk,hırs,güven,sadakat,görev bilinci vb gibi daha birçok konuda ufkumun açıldığını söyleyebilirim.
One Piece'in büyüsünün bozulmaması adına hala dahi anime takip etmek istemiyorum. Bu raytingler nedir arkadaş? En azından bu anime ilk üçte falan olması gerekmez mi? Diğerleri ne anlatıyor? Merak ettim. Çizimleri ne kadar kalitede?
Bir örnek vermek istiyorum. Öncelikle kendi mesleğimin aşçılık olduğundan bahsetmek isterim. Misal olarak Sanji'de gördüğüm aşçılık felsefesini ara ara derin ve anlamlı işleyen bir anime var mı? Yoksa böyle genel geçer stabil hep aynı konular mı işleniyor? Bu kültürden pek uzak birisi olarak bunu sizlerin görüşlerine sunuyorum.
Ek olarak bölüm durağandı. Manga jet gibi giderken anime uzatmıyor mu?
Sanki Carrot mangada tayfaya katılma mevzusu açacak gibi durmuyordu. Birden gemiye sızmış, sadece açık denizleri görmek isteyen birisiydi. - Kaptan Buggy "Efsanevi"..

İleride izlersen eğer görürsün zaten. Bu insanlar ciddi anlamda kaliteli iş yapıyorlar ve reytingleri bu sıralamaya giremiyorsa yazıktır. Hani öyle bir şey ki bugün öyle çöp seriler var ki böyle lolicon tarzda. Bir gör görüntüleri delirirsin. Bu denli çok satan bir manga bu denli sevilen ve eskiden iyi çizimleri olan bu animenin bu hale düşmesi beni delirtiyor.
Madhouse anime şirketiymiş ben direk anime sanmıştım:D

Her ne kadar filler bir bölüm olsa idare eder ve gerekli bir bölümdü. Mangada bazı sahneler ve olaylar üstü kapalı şekilde geçilirken, anime de tam tersi oluyor. Filin bacağının tedavisi de bu sahnelere en güzel örnek. Bölümü beğendim açıkçası güzeldi. Zaten bu bölüm filler olmasaydı, Totland'a giderken araya bir iki deniz macerası sıkıştırırlardı o yüzden filler olması pek önemli değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık