Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 775: Lucian'e Sevgilerle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JamesLogan

Sırt üstü vurması problem zaten kardeş adamın sırtı etten kemikten. Nasıl kaç yazar erkek gibi dövüş muhabbeti yapıp zayıf noktasına vurması çok saçma bence.
Yani kendi ailesini satsın diyosun he, Franky hangi şekilde olursa olsun Donquixote ailesinin düşmanı, düşmanın zayıf tarafına saldırmasın mı ? Adam savaşı kazanmak için son darbeyi zaten ''bildiği'' ve savaş boyunca ''saldırmadığı'' noktaya saldırıyor. İşe yaramayınca da Üzgünüm genc efendi diyor.. Savaşın sonunda düşmana sempati duymasını mı bekliyorsun ?

Yani kendi ailesini satsın diyosun he, Franky hangi şekilde olursa olsun Donquixote ailesinin düşmanı, düşmanın zayıf tarafına saldırmasın mı ? Adam savaşı kazanmak için son darbeyi zaten ''bildiği'' ve savaş boyunca ''saldırmadığı'' noktaya saldırıyor. İşe yaramayınca da Üzgünüm genc efendi diyor.. Savaşın sonunda düşmana sempati duymasını mı bekliyorsun ?
Ama ilkte birbirlerine erkekçe dövüşmeleri için söz verdiler.

Düşmana sempati duymasını beklemiyorum. Ben diyorum ki adamlık muhabbeti öne sürelen savaşta saldıralardan kaçmayan vuruşlardan bir şekilde sıyrılanılabileceğini fabrikadakilere söylettiriyor. Oda sonra adamlık muhabbeti yapıp rakibinin zayıf noktasına vurması adamlığa sığar diyor ki en güçlü vuruşumu yapacağım Franky kaçmayacağım karşılayacağım. Ee ne anladım ben bu adamlık saçmalığından zayıf noktana vurursa. Vermeye çalıştığı mesaj ikiside adamdır savaştan kaçmamıştır kalleşlik yapmamıştır ama sen gel sonra herifin etten kemikten olan yerine vur. Yaptığı verdiği mesajla çelişiyor yoksa tabi ki adamın en zayıf noktasına vuracak.

JamesLogan

Ama ilkte birbirlerine erkekçe dövüşmeleri için söz verdiler.
Oyun oynamıyorlar. Ortada Senor'un koruması gereken ve Doflamingo için çok önemli bir yer var. Adam zaten farkında olduğu düşmanın zayıf noktasına savaşın sonunda vuruyor. Eğer böyle bir şey yapmadan yenilseydi Senor gibi bir adam vicdan azabı çekmez miydi ?

Ben kafa üstü vurdu diye düşünüyorum hatta Franky'nin yüzü terminatör gibi oluyor.
Kafası birde sırtının bir kısmını yere vurur pozisyonda. Ama kalkışı yüz üstü Franky'nin önden gelen darbalere dayanıklı olduğu biliniyor. Aynen suratıda terminatör olmuş. Ama Oda niye öyle yapmış dikkat mi etmemiş yalnız zayıf nokta muhabbeti yapıp dikkat etmemesi çok saçma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık