Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

774: Zou'yu Savunma Savaşı! Luffy ve Zunisha!

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 1 6.3%
  • İyi

Kullanılan: 5 31.3%
  • Orta

Kullanılan: 2 12.5%
  • Kötü

Kullanılan: 4 25.0%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 2781

Güzel bir bölüm olduğunu söyleyebilirim.Jack'in öldüğünü halen düşünmüyorum.O adam kolay kolay ölcek biri değil.Özellikle Kaido ve diğerlerine bilgiler gitmişken.11 Supernova'nın neler yaptığı ortaya çıkıcak gibi.Zunisha'nın ne suçu olabilir,bu konu hakkında aklımda harika teoriler mevcut.Kaido'nun zoan türü meyveleri ve antik hayvanları yönetme gibi bir gücünün olduğunu düşünüyorum.100 Canavar Kaido'dan kastımız da bu olabilir.İncelemeye uğramak isterseniz.

Kaidonun en güçlü olmasının nedeni rakiplerinden iyi olması gidip deniz krallarına veya böyle büyük fil veya benzeri bir şeye saldırmanın bir mantığı yok ki neye göre zunisha dan güçlü diyorsunuz? bassa ezer geçer kaidoyu :D:D:D

Güzel bir bölüm olduğunu söyleyebilirim.Jack'in öldüğünü halen düşünmüyorum.O adam kolay kolay ölcek biri değil.Özellikle Kaido ve diğerlerine bilgiler gitmişken.11 Supernova'nın neler yaptığı ortaya çıkıcak gibi.Zunisha'nın ne suçu olabilir,bu konu hakkında aklımda harika teoriler mevcut.Kaido'nun zoan türü meyveleri ve antik hayvanları yönetme gibi bir gücünün olduğunu düşünüyorum.100 Canavar Kaido'dan kastımız da bu olabilir.İncelemeye uğramak isterseniz.

Mangayı takip ettiğin halde neden bilmiyormuş gibi yorum yapıyorsun? Cidden merak ediyorum. Ya mangayı takip etme yada bilmiyormuş gibi davranma hiç hoş bir davranış değil.

Üye silindi 2781

Mangayı takip ettiğin halde neden bilmiyormuş gibi yorum yapıyorsun? Cidden merak ediyorum. Ya mangayı takip etme yada bilmiyormuş gibi davranma hiç hoş bir davranış değil.
Bunu defalarca söyledim,mangada güncel olduğumu ve mangayı tavsiye ettiğimi.Animeyi incelerken mangayı unutuyorum ve animeye odaklanıyorum.Genel olayları bildiğimide söyledim videoda.Takip etmeyen insanlar dışarıdan zaten biliyorsun niye yalan atıyon saçmalık gibisinden yorumlar atabiliyor.Sadece animeyi izleyip mangayı okumayan kardeşlerim var.Onlar için ayrıyetten inceliyorum.Teşekkürler yorumun için.

Çünkü anime konusundayız ve adam anime inceleme videosu çekiyor. Yukarıdaki diğer arkadaş da anime konusu olduğunu unutmuş sanırım spoiler veriyim diyerek vermiş spoilerı.

Üye silindi 2781

Çünkü anime konusundayız ve adam anime inceleme videosu çekiyor. Yukarıdaki diğer arkadaş da anime konusu olduğunu unutmuş sanırım spoiler veriyim diyerek vermiş spoilerı.
Harika açıklamıssın,çok teşekkür ederim.Bazen gerçekten anlatmakta zorluk çekiyorum bazı şeyleri.Spoiler verirken de spoiler etiketleri kullanılsa daha mantıklı olur,animeyi sadece izleyen gerçekten sayısı çok insan var.

O değil de diğer bölümün adı manidar. Zunisha'yı kurtarma operasyonu nedir la? Mangada birkaç karede yer alan olaydan koca bir bölüm yapacak herifler. Zoruma gidiyor artık. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık