Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 761: Ope Ope Meyvesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonunda tanıştık Corazon ile, ben sevdim tasarımını, en sonda kendini yaktı manyak :ehe:
Forumlarda Law'ın meyvesi çok op diye tartışılıyordu, Oda duymuş olacak tam manasıyla op yaptı meyveyi, detayları bilmiyoruz tabi ama acaba o gücü gösterecek mi?

Geçen hafta Law ve Luffy ikilisi paketlenmişti, iyi yine paket halinde kalmadılar bari ona sevindim.
Bi de Oda ilk 2 sayfada başka bir çizmeyi seviyor anlaşılan, diğerlerine ayırıyor.

Dof'u ne kadar sevmiyorsam Cora bir o kadar sempatik geldi. Law'ı fırlattığı sahne çok iyiydi. Tam deli

Roronoa Zoro

Yalnız Law'ın ne kadar noob bir karakter olduğu iyice ayyuka çıktı, 26 yaşına gelmiş ol, elinde böyle imba bir meyve olsun, Vergo'yu ucu ucuna al ve 19 yaşındayi lastik adamın kıçını kurtarması için dua etmeye başla. Hahahaha

Law"da arc başından beri o kadar hasar aldı ölmüyor adam.Acaba Corazon olayını ordan mı bağlayacak bilemiyorum:bilmem:

Dof ne üç kağıtçı adam la.Kardeşini taklit ediyor.En çok merak ettiğim konu bunlardaki kürk merakı nerden geliyor.

Bu ölümsüzlük şöyle bir şey olabilir mi?

Mesela Law birinin kalbini room ile ayırır,bir yere koyar.Bu sayede o adam asla ölmez.Karayip korsanları 3 filminde olduğu gibi.Ama kendine aynısını yapamaz çünkü meyve işe kendisini bölemiyor zati.

O değilde dünyayı kontrol olayı hoşuma gitti bayağı.Eh,Luffy'nin en ölümcül rakiplerinden birinin meyvesindende bu beklenir.Özellikle bu Law'ın meyvesi Shiki'nin meyvesinin ileri versiyonu gibi.Tek handikapı meyvenin sınırlı bir alanda işlemesi.

Bölümün Türkçesini okuduktan sonra daha ayrıntılı yorum yaparım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık