Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

757: Gelen Tehdit! Canavar Korsanları'ndan Jack!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    16
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biraz öyle oluyor haklısın,zor oluyor ama yinede sadece anime gidenler için az çok bir şeyler katmaya çalışıyorum :) Teşekkür ederim yorum için çok sevindim.
Ya yarısında yazdım. Devamında Marco'dan girip Teach'den çıkmışsın.:D 10 dk içinde yarısından sonrası bölümle alakalı değil.

Antik zoan hakkında bilgi versen ve marco'yu incelersen daha iyi olur. Birde olay Jack adamları ve minklerdi. Minklerin gücünü nasıl bunu kullandığına yönelik konuşup bunun üzerine tahminlerde bulunsan daha iyiydi. Üstüne sonraki bölüm için gösterilen yeri en son yorumlayıp bitirirsen karışık durmaz ve daha akıcı olur.

Hem çocuk hem de yaşlı mink karşı koyabiliyor, bu özellikle yapılmış. Bunun üzerinde durabilirdin.::)

Asıl olayın Minkler güçleri ve jack adamları ve meyvesi olmalı.

Bence güzel bir bölümdü,Jack'in gücüne bence pek şahit olamadık oradan oraya savuruyordu hortumunu.Kaido'nunda 3 felaket adamı varmış bunlardan biride Jack diğerlerinin ne tür güçleri var acaba? İncelemeye herkesi beklerim kardeşlerim.

Kaido'nun 3 yıkımcısı 3 element;
Su elementi Jack Mamut zoanı
Ateş elementi(King) Chimera mistik zoanı
Hava elementi(Quenn); Pteranodon mistik zoan

Üye silindi 2781

Ya yarısında yazdım. Devamında Marco'dan girip Teach'den çıkmışsın.:D 10 dk içinde yarısından sonrası bölümle alakalı değil.

Antik zoan hakkında bilgi versen ve marco'yu incelersen daha iyi olur. Birde olay Jack adamları ve minklerdi. Minklerin gücünü nasıl bunu kullandığına yönelik konuşup bunun üzerine tahminlerde bulunsan daha iyiydi. Üstüne sonraki bölüm için gösterilen yeri en son yorumlayıp bitirirsen karışık durmaz ve daha akıcı olur.

Hem çocuk hem de yaşlı mink karşı koyabiliyor, bu özellikle yapılmış. Bunun üzerinde durabilirdin.::)

Asıl olayın Minkler güçleri ve jack adamları ve meyvesi olmalı.
Çok teşekkür ederim yorumun için.Güzel tavsiyeler vermissin bir köşeye yazdım bunları ^^

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık