Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 755: Erkek Dünyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarım ingilizcemle okumaya çalıştım.. bölüm çok sıkıcıydı franky ve Her zamanki gibi barto biraz renk kattı(Zoro senpai is too awesome!!!111) ama aksiyon yok :/

Unknown

Aksiyon beklentim yok ama yinede hikaye olarak ilerleseydi keşke FB de olurdu.Oda resmen filler karakter çıkardı.Sonradan bozdu falanda diyemeyiz tüm arclarda böyle bölümler yada karakterler var ama haftalık olunca acı çektiriyor be :(

İlk bölümler bu daha bir şeyleri kescem diye ugraşsın sertlikle işi bitti Zoro'nun bundan sonra kesmeye zorlanıcagı tek şey Kairoseki'dir.Artık amacı farklı sert şeyler problem olmayacagı için ateş falan gibi enteresan şeyler kesmeye başlar yakında.
Kairoseki'yi pek zorlanmadan kesmişti daha önce :)

Saldırı bakımından Zoro,Vergo'dan üstündür kanımca,Hız bakımından da Vergo önde potansiyelle Zoro kazanırdı.
............
Law vs Zoro'da ise Law dövüşü tek atarak bitirebilir ama bitirmedi diyelim dövüş uzadı Zoro taktik yaptı vs. dövüş uzarsa Zoro'nun kazanma şansı artar çünlü Law'ın meyve,kullanıcısını yoruyor.
...........
Eğer Luffy vs Doflamingo(1 vs1) olmazsa One piece'in gözümde diğer mangalardan farkı kalmıcak bunların güçlenmesini yada hadi bilrlikte yonkou indirirelim olayları bitmez.
Aslında bu tam tersi olmalı çünkü öyle iki sızlamayla yada iki power olacak şey değil Dof meselesi.
Lawla girişecekler Law bir şekilde diskalifiye olacak ve vs'nin ortalarında fialn bizim istediğimiz olacak sonra ama kesin gibi bir şey ikisininde hamle yapması, yapmalılarda Luffyle Dof arasında uçurum filan yok ama tecrübe ve meyve artıları var, meyve Lawla diskalifiye olacak tecrübede potansiyelle

Orada ağı dolaylı olarak kesmiyordu ya ? Hızlıca üstüne geliyordu rüzgar ya da hava vasıtasıyla kesiyordu. Dolaylı olarak dokunarak kesmedi. Öyle hatırladım bende şimdi.

Orada ağı dolaylı olarak kesmiyordu ya ? Hızlıca üstüne geliyordu rüzgar ya da hava vasıtasıyla kesiyordu. Dolaylı olarak dokunarak kesmedi. Öyle hatırladım bende şimdi.
Slash atarak kesmesi daha zor bence.Zaten G8 arc filler.O yüzden dikkate alınmaması gerekiyor.Şu ana kadar kairoseki kesebilen sadece Law var o kadar.Daha başka birisi gösterilmedi.

GAMBIT

artık seriyi okuyasım bile gelmiyor sayfalara bakıp kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık