Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

754: Savaş Başlar! Luffy, Mink Kabilesi'ne Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    27
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Ussop'u görünce sinir oluyorum. Yeter artık tamam korkaksın anladıkta her bölüm ağlamak nedir lan.
Nedir bunun olayı , korkaklığında bir sınırı var.

Resmen küfrediyorum şunu görünce.

Carrot'un zıplma yeteneği ne öyle. Acayip güçlü. Usop ve Robin her zaman ki iticiliklerini göstermeye devam etmişler.

En önemli nokta Law'dı, bir daha görüşeceğimizi düşünmemiştim diyor. Dof'a karşı şansı olmadığını iyi biliyormuş. :D Saygı duydum.

Carrot'un zıplma yeteneği ne öyle. Acayip güçlü. Usop ve Robin her zaman ki iticiliklerini göstermeye devam etmişler.

En önemli nokta Law'dı, bir daha görüşeceğimizi düşünmemiştim diyor. Dof'a karşı şansı olmadığını iyi biliyormuş. :D Saygı duydum.
Şuraya katılmadan edemeyeceğim. Animasyoncular yüzünden Robinden nefret ettim. Gerçi normalde de pek sevmem ama ..

Mesajlarının %90'ı gelip geçip Dofa bağlanıyor. :S

Dare diyorum dinlemiyon yanlış avatar :D Yalnız fairy tail uzun süre sonra kaliteli duygu yüklü bölüm verdi. Neyse konudan sapmadan bence son bölümlerde çizimler hiç olmazsa belli bir kalitede gitmeye başladı. Anime de görünce daha farklı oluyor ya :D Bakalım önemli yerlerde müzikleri iyi verecekler mi en çok taktığım noktalarda malum bu arc bayağı önemli bilgiler var hadi bakalım göreceğiz artık...

Ayrıca en kötü anime listesinde Op yok.:D
http://forum.turkanime.tv/konu/15687-japonlara-göre-en-kötü-10-anime-serisi-uyarlaması/

Mesajlarının %90'ı gelip geçip Dofa bağlanıyor. :S
Bence sana öyle geliyor.
Dare diyorum dinlemiyon yanlış avatar :D Yalnız fairy tail uzun süre sonra kaliteli duygu yüklü bölüm verdi. Neyse konudan sapmadan bence son bölümlerde çizimler hiç olmazsa belli bir kalitede gitmeye başladı. Anime de görünce daha farklı oluyor ya :D Bakalım önemli yerlerde müzikleri iyi verecekler mi en çok taktığım noktalarda malum bu arc bayağı önemli bilgiler var hadi bakalım göreceğiz artık...
Son 2-3 bölümdür o eski tadı yakaladı anime ama bakalım. Hem anime de yorum fark olması doğal. Manganın bire bir uyarlaması olma zorunluğu yok diye biliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık