Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

753: Ölümcül Tırmanış! Dev Filin Sırtında Büyük Bir Macera!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    32
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Carrot çok iyi çizilmiş. Gyjbsch bey izlediyse çıldırmıştır. Çok beğendim o kısmı; fakat mangada Zoro'ya elektriği çakıyordu Carrot. Zoro'cu animatörler her zaman ki gibi lanet marimoyu ezdirmemiş. Keşke Zoro ölse de kurtulsak... Her neyse, Wanda'nın sesini ve adanın çizimlerini beğendim. İlk 16 dakikayı direkt atladığımdan olsa gerek, bölüm o kadar da kötü gelmedi.

Edit: Bir daha izledim de. Burada da veriyormuş elektriği. Gerçi mangadaki kadar değil ama... olsun. :(

Zoro ve Carrot'un giriş kısmını yapamamışlar. Carrot'un manevrası mangada çok netken burada anlaşılmıyor neredeyse. Carrot için iyi olmamış, sadece bu sahne için baktım ama hoşuma gitmedi.

Bölüm çok çok iyiydi ya, kaç yüz bölüm sonra o eski Op havasını yeniden yakaladım. Robin'in korkunç düşüncesi, Usopp ve Luffy'nin doğal keşfetme halleri. Ejdere fazla önem vermişler. Ninja olayı da iyiydi. Naruto'ya baya gönderme vardı.

Zoro ve Law yan yana iyi duruyor. Gerçi lider Zoro gibi.:D Süper ikili oldular. Ciddi şekilde olayları yorumlayan adam lazım. Ceaser ise artık tayfada diyebiliriz. Luffy gaz adam falan diyor ama kin yok ortada.

Zoro dikkatli olacağız dedi ve Shuusui ile karşıladı, ama kılıç biraz titredi. Carrot ta 200 metreden geldi. Çok sağlam girdi. Zoro'nun atağından 2 sene önceki tayfadan kimse kurtulamazdı, tabi trio hariç.

Carrot'u burada konuşamam, daha bölümler ilerlemedi.

Ama gerekten eski Op tadı vardı bu bölümde. Siz yakalamadınız mı? Sanki Skype arc girişi gibiydi.

Yalnız müzikleri sevmedim, eskileri daha iyiydi.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık