Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 745: Kuş Kafesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler doğruysa pek olay yok demektir.

-Kinemon Dof kılığında fabrikaya giriş yapmış ama Diamante ve Trebol tarafından fark edilmiş bu durum.
-Trebol o yapışkan gücüyle saldırmış ama Kinemon ateşle kesmiş onu.Ayrıca büyük bir patlama meydana gelmiş.
-Violet,Law,Rebecca... ve tüm Dressrosa halkının başına Dof tarafından ödül konulmuş.
-Law ise kairosekiden kurtulmuş ve Luffy'ye karşı saldırının zamanı geldi demiş.
Çok basit ve tutarlı. umarım doğru değildir :(

Law kelepçeden dolayı uzun bir süre saf dışı kalır diyordum ama ben de merak ettim işin aslını.Neyse zaten büyük ihtimalle spoiler fake çıkacak.
Fake çıksın zaten bu ne be 2 haftadan sonra en azından bize bir şey verecek insafsız mı bu adam?:( Bak bu olayların üzerine versin Sanjiyi eyvallah derim. Şunun tepkisini görmek istiyom Big Mom karşısında:ehe:

Zaten onlar gelmezse, Luffy gil adadan çıkamazki :D ( Gemi )

Tabi Barto'nun gemisine atlayıp gidebilirler ama çok düşük ihtimal, Sanji gelip 3 yöneticiden Trebol'u paketleyecek
dressrosayı kurtardıktan sonra gemi hiç sorun olmaz bana kalırsa koskoca riku krallığı kahramanlarına bi gemiyi hediye bile eder yada ulasacakları yere kadar bırakır o sorun değil fakat dofu paket yaptıktan sonra cesar ne olucak mesele o..
bana kalırsa lufy gil paket olucak dof lufygile karsılık cesarı istcek sanjigilde getiricek sanji bunları getirirken colezyumdaki falan bütün askerler dofyle savaşmaya hazırlanıcak ve sanjininde gelmesiyle savaş başlıcak yalnız bu savaşta zoro lufy law falan olmicak:D sabo ve sanji reyiz ,ve barto işleri halledicek:D

dressrosayı kurtardıktan sonra gemi hiç sorun olmaz bana kalırsa koskoca riku krallığı kahramanlarına bi gemiyi hediye bile eder yada ulasacakları yere kadar bırakır o sorun değil fakat dofu paket yaptıktan sonra cesar ne olucak mesele o..
bana kalırsa lufy gil paket olucak dof lufygile karsılık cesarı istcek sanjigilde getiricek sanji bunları getirirken colezyumdaki falan bütün askerler dofyle savaşmaya hazırlanıcak ve sanjininde gelmesiyle savaş başlıcak yalnız bu savaşta zoro lufy law falan olmicak:D sabo ve sanji reyiz ,ve barto işleri halledicek:D
Bir Sanji fanının umutsuz bekleyişi:D

Roronoa Zoro

Luffy, Dof'u yendikten sonra yer altının yeni ' Joker ' i kim diye hepsi birbiriyle zıtlaşır ( Simsarlar ) . Ceasar'da hapse girerse tüm yeraltı Luffy'e yönelir ( Tüm sorunları o başlattı diye) , bu arc tan sonra asıl eğlence şuan çok sıkılıyorum ben açıkçası şu Dof arc ı bir geçseydik :D

Dipnot : Aslında Ceasar'ı Oda ilerde kullanabilir, yinede Vegapunk gibi biri varken o dandik kaçıyo biraz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık