Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

743: Erkeklerin Gururu! Kafa Kafaya Çarpışma - Luffy Fujitora'ya Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    48
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu işte artık sıktı yahu. Luffy buna yenilicekse KK olmasın. Luffy indiremeyecekse boşa uğraşıyor. Luffy şöyle yapmazsa bıraksın şöylede böyle yahu adamın hayali büyük diye herkesi indiricek diye bir şey yok. Zaman denen bir şey var hani gelecekte KK olucak o şimdi KK değil. İleride indiricek ileride kazanıcak yani bakın Zoro'nun amacı DEİKU olmak ama Mihawk'ın karşısında diz çöküp eğitim istiyor. O zaman oda hayalini bıraksın.
Orada bıraktı zaten. :D

Artık kaptanıma zeval gelmesin diye görev adamı oldu.Görevimi yaparken Mihawk'ın yerine de geçersem deme keyfime diye düşünüyor.Eski Zoro böyle değildi bana engel olursan seni öldürürüm diyordu luffye.Zaten Mihawk bunu çok bozdu hep kendine benzetmiş burnundan kıl aldırtmıyor artık Zoro. :/

Artık kaptanıma zeval gelmesin diye görev adamı oldu.Görevimi yaparken Mihawk'ın yerine de geçersem deme keyfime diye düşünüyor.Eski Zoro böyle değildi bana engel olursan seni öldürürüm diyordu luffye.Zaten Mihawk bunu çok bozdu hep kendine benzetmiş burnundan kıl aldırtmıyor artık Zoro. :/
Bırakmadı da 2. plana attı diyelim. En büyük amacı; Luffy'nin amacına ulaşması oldu.

Luffy için aynısı geçerli adam tayfasını korumak için eğitim aldı KK olmak için değil... Eğitimin temel amacı tüm karekterler için tayfayı korumaktı yani bütün karekterlerin kişisel amaçları ikinci plana atıldı ilk amaç tayfayı korumak.

Luffy için aynısı geçerli adam tayfasını korumak için eğitim aldı KK olmak için değil... Eğitimin temel amacı tüm karekterler için tayfayı korumaktı yani bütün karekterlerin kişisel amaçları ikinci plana atıldı ilk amaç tayfayı korumak.
Nope, hepsinin ilk amacı Luffy oldu artık. Mihawk da anlamıştı zaten Zoro'nun gururunu Luffy için hiçe saydığını. Sahneyle tescilli. :/

Mesela Usopp, Luffy'nin kendi kendine KK olabileceğine inandığını fakat yanıldığını söylemişti. KK olabilmesi için benim yardımıma ihtiyacı var falan demişti.

Edit: Senin dediğin gibi, yani tayfayı koruma amacıyla çalışan kişi Luffy idi. O konuda haklısın.

Nope, hepsinin ilk amacı Luffy oldu artık. Mihawk da anlamıştı zaten Zoro'nun gururunu Luffy için hiçe saydığını. Sahneyle tescilli. :/

Mesela Usopp, Luffy'nin kendi kendine KK olabileceğine inandığını fakat yanıldığını söylemişti. KK olabilmesi için benim yardımıma ihtiyacı var falan demişti.
La bırak tayfayı korumak için yapıyor hepsi Luffy dahil, hatta depresyondan Tayfayı düşünerek çıkıyor, Usopp Luffy'nın çapını fazla büyüttüğünü kabul ediyor sadece :artiz:

La bırak tayfayı korumak için yapıyor hepsi Luffy dahil, hatta depresyondan Tayfayı düşünerek çıkıyor, Usopp Luffy'nın çapını fazla büyüttüğünü kabul ediyor sadece :artiz:
O dediğini Luffy yapıyor işte, tayfayı korumak için eğitim yapıyor. Ya da neyse önemli değil, ne kadar gereksiz bir konuyu tartışıyoruz şu an. :S

Luffy tayfa için tayfa da sadece luffy için aldı o eğitimleri.Zoro da o yüzden boyun eğdi.Hadi diğerleri zaten luffye muhtaçlar ama Zoro gibi kaptan olabilecek adama yakışmadı.İkinci plana atmak bana göre bırakmaktan farksız.İlk önceliğin değilse olsa da olur olmasa da diyorsundur artık.

İki yıldan sonra Zoro'yu samimiyetsiz buluyorum eskisine göre.Sanki o eski ateşli ruhuda yok gibi.Boyun eğmek ve güçlenmek onu köreltmiş olabilir.

Zaten Luffy tayfayı korumak tayfa da ona layık olmak ve emirlerine uymak için çalışıyor. Tayfanın koruyucusu kaptandır. Diğerleri de önemli ama şimdi Fuji tayfaya dalsa rakibi kim? Kaido gelse kim çıkar karşısına? Luffy kazanmazsa tayfa kaybeder bu net. Hep böyle oldu. Yani Luffy daha güçlü olup sevdiklerini korumak ve en özgür adam olmak için eğitim aldı. Diğerleri de hem kaptanın emrine uydu hem de ona ayakbağı olmamak, yeri geldiğinde yardım edebilmek için eğitti kendini.

Yanlış düşünüyorsunuz bence :artiz:
Tayfa tamamı gene tayfa için güçlendi
Kaptan,Aşcı,Müzisyen.... hepsinin amacı aynı yeni dünyada tayfayı koruyacak düzeye gelmek.
Luffy'nin kim çıkarsa çıksın karşıma kaçmayacağım demesinden çıkan sonuçta herkese karşı tayfasını koruyabileceğine olan inancından kaynaklı.
Zoro Luffy için güçlenmiyor yada Luffy x kişi için hatta doğrudan hedefleri için bile güçlenmiyorlar öncelikli olarak nakamaları için güçleniyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık