Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 742: Hep Yanında Olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nedir Usopp'un bu forumdan çektiği yahu. 2 yıllık eğitimden sonra 10 tonluk çekicini 100 tona çıkarmış ne yapsın bu adam daha :D

Ayrıca Usopp'un Sugar tarafından değil Trebol tarafından tokatlandığını düşünüyorum.

Red-Kit

usopp dövüşerek kazansaydı hiç inandırıcı gelmezdi o kadar güçlü olmadığını herkes biliyordu,sugarı böyle saçma bir şekilde indirmesi daha iyi oldu.ayrıca franky elinden geleni en iyi şekilde yapmıştır görevini yerine getirdi o kadar adama karşı iyi direndi

bi şey dikkatimi çekti bu büyük boss lar hep ilk sanji ye dalıyor neden ki acaba dof ilk sanji ye daldı keza vergo da oyle şimdide bigmom:D

Franky'ye daldıkları şekilde Zoro'ya dalsalar bence Zoro'da aşırı zorlanırdı hatta yenilebilirdide. Dellinger-Macvise-Pink-Bastille-denizci askerleri, korsan askerler. Çok güçlü karşı taraf.

Franky'ye daldıkları şekilde Zoro'ya dalsalar bence Zoro'da aşırı zorlanırdı hatta yenilebilirdide. Dellinger-Macvise-Pink-Bastille-denizci askerleri, korsan askerler. Çok güçlü karşı taraf.
tamam çok güçlü karşı taraf, fakat sanmıyorumki franky e daldıkları gibi zoroya dalabilsin o çer çöp. franky bombayla yumrukla savaşan bir adam ve op de bombayla yumrukla adam ölmüyor hatta bazen yaralanmıyor bile ama kılıçla geri dönüşü olmuyor bazen tek atıyorlar bkz mihawk vs zoro veya dazbones vs zoro . o denizci takımını bilmemde dof takımı zoroyu oyalamaz bile.

Unknown

Ordan sanırım sadece Monster trio çıkardı Sanji ve Zoro zorlanırlardı hafif ama artık Luffy nin takılcağını sanmıyorum bu elemanlara sayısı önemli değil..

Orada Franky'nin amacı açıkça dövüşmek değildi oyalamaktı , adam ne diyor Ussop vakit kazan , Franky ne kadar adam paketlese daha çoğu gelecekti kaçarı yok yani en sonunda dyanamadı paketlediler.

Ordan sanırım sadece Monster trio çıkardı Sanji ve Zoro zorlanırlardı hafif ama artık Luffy nin takılcağını sanmıyorum bu elemanlara sayısı önemli değil..
Bencede monster trio hepsini alırdı ama bastille işleri değiştirir. Luffynin bi koramirali takmadan dövebiliceğini sanmıyorum. Tabi koramiralden koramirale göre değişir. Bastillenin gücünede bağlı biraz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık