Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 741: Yalancı Usoland!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam inan ki sayfaları seni yorumlarını bulmak için geçiyorum . Çok güzel yorumluyorsun . Daha güzeli her konuda benimle aynı fikri paylaşıp dillendiriyorsun . Bunlar için sana çok teşekkür ederim :)
bir sey deil ne demek ve bende tesekkür ederim.sadece fikirlerimi belirtiyorum.kafa yapımız bagdasıyorsa ne mutlu :flaugh:

Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum.( Bir aydır üye olmaya çalışıyordum kısmet bugüneymiş:ehe:) Yeni üye olsam da uzun süredir(aşağı yukarı bir yıldır) forumu takip ettiğim için çoğunuzu tanıyorum sayılır:)

Neyse son sayı hakkındaki düşünceme geçersek Usopp'un tek bir şeyi hoşuma gitti.Genellikle kendini cesaretlendirmek için saçma sapan şekilde tanıtırdı kendini ama bu sefer Hasır şapka korsanlarından birisi olarak tanıttı.Belki bana öyle geliyor ama Usopp nasıl bir tayfanın içinde olduğunun artık tam anlamıyla farkında gibi.Yani demek istediğim Hasır şapka isminin bir ağırlığı,saygınlığı var ve bizim yalancı da tüm bunların fazlasıyla farkında olduğu için buna uygun davranmaya çalışıyor.Hasır şapka isminin lekelenmemesi için elinden geleni yapacaktır ona şüphem yok.

Klasik vs konusuna giriş yapmak istemezdim ama dayanamadım.:ehe: En ufak bir fanlık duygusu olmadan söylüyorum ki Luffy Dof'u resmen atomlarına ayıracaktır,felçliden beter hale getirecektir.Kyros'un oradaki görevi Dof'tan dayağı yeyip acıtasyon yaparak Luffy'nin iman power'ını yükseltmektir o kadar,fazlası değil bence.:artiz:

Sanji tarafından uzun süredir haber alamıyoruz.Muhtemelen oradan tayfa için fazlasıyla önemli hatta dönüm noktası olacak kadar önemli bir olay çıkacak gibi.

Merakla bekliyoruz efenim.:oleyo:

Bence bu arc Kyros arenada Doflamingo ile dövüşürken ölebilir. Böylece hatıraların dönmesiyle birlikte sürekli halkını korumaya çalıştığı ve canavar olarak anılmasından kurtulup mutlu olarak ölebilir, hem Luffy'nin kahramanlık için önü açılıp ciddiyetle dövüşmesine sebep çıkar.

Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum.( Bir aydır üye olmaya çalışıyordum kısmet bugüneymiş:ehe:) Yeni üye olsam da uzun süredir(aşağı yukarı bir yıldır) forumu takip ettiğim için çoğunuzu tanıyorum sayılır:)

Neyse son sayı hakkındaki düşünceme geçersek Usopp'un tek bir şeyi hoşuma gitti.Genellikle kendini cesaretlendirmek için saçma sapan şekilde tanıtırdı kendini ama bu sefer Hasır şapka korsanlarından birisi olarak tanıttı.Belki bana öyle geliyor ama Usopp nasıl bir tayfanın içinde olduğunun artık tam anlamıyla farkında gibi.Yani demek istediğim Hasır şapka isminin bir ağırlığı,saygınlığı var ve bizim yalancı da tüm bunların fazlasıyla farkında olduğu için buna uygun davranmaya çalışıyor.Hasır şapka isminin lekelenmemesi için elinden geleni yapacaktır ona şüphem yok.

Klasik vs konusuna giriş yapmak istemezdim ama dayanamadım.:ehe: En ufak bir fanlık duygusu olmadan söylüyorum ki Luffy Dof'u resmen atomlarına ayıracaktır,felçliden beter hale getirecektir.Kyros'un oradaki görevi Dof'tan dayağı yeyip acıtasyon yaparak Luffy'nin iman power'ını yükseltmektir o kadar,fazlası değil bence.:artiz:

Sanji tarafından uzun süredir haber alamıyoruz.Muhtemelen oradan tayfa için fazlasıyla önemli hatta dönüm noktası olacak kadar önemli bir olay çıkacak gibi.

Merakla bekliyoruz efenim.:oleyo:
Hoş gelmişsen.

Tamam özre gerek yok. Hala takip ediyorum yazılarını imla kullanmayışın küçük büyük harf dikkat etmeyişin ayrı bir espiri zaten :artiz:
bizim noktadan sonra büyük harfimizi word düzeltegelmiştir sürekli,ah su alıskanlıklar yokmu. :D korsanfanda maalesef noktada sonra kendi büyütmüyor,o yüzden yapıcak bir sey yok :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık