Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 734: Rommel'in Kasırgası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Şu aksiyon fantezisini hiç anlamıyorum hele ki %70 i hikaye olan bir seriden bu beklenti çok garip.Ben aksine böyle bölümleri seviyorum.Bleach desen tamam çekilmez hikaye de Op da hikaye önemli zaten..Tamam sadece boş konuşmalar geçer anlarım ama hikayeyi etkileyecek şeyler açıklandı güzel bir bölümdü.

bir ara Oda cavendişi'de D yapacak sandım :oleyo2:

bölüm güzeldi bu tarz hikaye odaklı bölümler hoş oluyor. Rebeccanın kazanması ise saçma olmuş :(

Kaktüs

zorlama oldu rebeacca ya
ama oda seviyo sürekli düşene yardım etmeyi
bir kerede kaybetsinler be abicim

Bu Rebecca'yı gereğinden fazla güçlü gösteriyor bu çok can sıkıcı ama aynı şeyi Karasakal'ın aptal adamı içinde söyleyebilirim.Orada oturmuş dövüşün çözümlemesini yapıyor.Yav arkadaşım sen iki sene önce damda dövüşmek için adam arıyordun:D herneyse. Luffy ve Zoro içeride kaybolmazsa eğer yakında önemli dövüşler başlayacak gibi, ama kaybolurlar kesin bekleyeceğiz ya Doflamingo'nun inmesini.Son olarak Franky düştü gibi gördüm, yenilmez heralde.

Rebeccanın finale çıkması zorlama oldu kaldı ki

Jesus Burgess
Sabo
Bartolomeo

Arasında ne kadar şansı var. Yada turnuva devam edecek mi.

Doflamingonun çoğu şeyden haberi yok anlaşılan bir kere adada devrimciler var. Luffyninde halen yarışmada olduğunu sanmakta.

Büyük ihtimal Jesus Burgessin orada olduğunu biliyor ancak Diamante onu yenecek güçteki adamına bu kadar güveniyor. O kadar güçlümü acaba Diamante öyleyse vergodan daha hayvani birşey bu herif. Yoksa bu meyveyle ilgili bir düzmecemi planlıyor.

Cavendish bizim usopplara yardım etme ihtimali doğacak. Güzel muhabbet döner orda

Don Chinjao gibi kral hakiye sahip bir adam oyuncağa dönüşür mü sizce herif torunlarını da unuttu bizimkilerden biri oyuncağa dönüşürse ki büyük ihtimal olacak öyle bir şey luffy o arkadaş bağına ve hakiye rağmen unutacak mı acaba.

Kaktüs

ben dragonun bu arcda geleceğini düşünüyorum, amirali yenende o olur büyük ihtimal
ayrıca krallığında dünya hükümetiyle ters düşeceği ortada tam taban hazır devrim için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık