Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

733: Kutsal Ejder'e Saldırı! Luffy'nin Öfkeli King Kong Gun'ı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zorlama efektler olmamış. Beklediğim sahne, istediğim gibi olmamış. Daha iyi beklentilerim vardı.

Orta, tamam bu kadar uzun bir seriden 12 bölümlük anime kalitesi bekleyemeyiz ama en azından bu tarz sahneleri daha iyi yansıtmaları lazım.

Bu şirket ciddi manda OP düşmanı. Birşeyin anca bu kadar içine edilir. Bu kaç oldu daha unuttum. Uzatacaklar diye iyicene şebeğe çevirdiler ayıptır be! :of::of:

Arkadaş nasıl ayakta bu şirket anlamadım daha da önemlisi one piece gibi bir mangayı nasıl bunlara vermişler anlamıyorum. Biz isyan ediyoruz Japonlarda ses seda yok galiba yoksa batardı bu şirket.

karolla

yuhla mangada yerden binalar havaya kalkıyordu burada sanki adayı 2ye bölmüş. Saçma sapan iş yapmış animatörler.

Bölümü izledim ve sonuç yine Law karışıyor.:( Dof havaya çıkmadan önce 1 sn için elini karnına götürüyor. Burada verilen mesaj çok açık. Anime şirketini takdir ettim, gizli mesajı güzel vermişler. Mf'de Wb'ye olduğu gibi Dof'u da geçmişten geleceğe gösterilmesini isterdim.
Ahahah.:D İç organlarını son bir kez tamir ediyor işte. O onun efekti. O tamire rağmen hiç bir varlık gösteremiyor.

yuhla mangada yerden binalar havaya kalkıyordu burada sanki adayı 2ye bölmüş. Saçma sapan iş yapmış animatörler.
Manganın resimlerine bakıp geçeni gördüm ama sadece yazılara bakıp geçeni ilk defa görüyorum :T
Manga ve Anime

Mangada gösterilen, yeraltı limanının üzerindeki tabakanın kırılması.
Animede gösterilen, yeraltı limanının üzerindeki tabakanın kırılması.
Senin mangada gördüğün, yerden binaların havaya kalkması.
Animede gördüğün, sanki adanın ikiye bölünmesi.

Son düzenleme:

karolla

Manganın resimlerine bakıp geçeni gördüm ama sadece yazılara bakıp geçeni ilk defa görüyorum :T
Manga ve Anime

Mangada gösterilen, yeraltı limanının üzerindeki tabakanın kırılması.
Animede gösterilen, yeraltı limanının üzerindeki tabakanın kırılması.
Senin mangada gördüğün, yerden binaların havaya kalkması.
Animede gördüğün, sanki adanın ikiye bölünmesi.
He doğru ben yanlış hatırlamışım. Gomen ne.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık