Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

726: Dördüncü Vites! Olağanüstü Seken-Adam!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    79
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin Gear Fourth derken kullandığı tonlamayı yadırgadım ama bölüm genel olarak gayet iyiydi. Zıplarken metalik bir sesin çıkması güzel bir ayrıntı olmuş. Sonda kullandıkları ost doğru seçim.

İchiryu

Luffy neden kilise çanı gibi ses çıkarıyor, bu nasıl culverin, toei napiyosun?

Oyum bu sefer iyiye. :) Yukarıda bi arkadaşın da dediği gibi Luffy'nin gear 4 modda gear fors demesi garibime gitti :) Onun dışında Luffy gear 4'üme karşı koyamazsın gibi bişey de demiyordu yanılmıyorsam :) Bunlar dışında güzeldi :)

Unknown

Arkadaş o nasıl Violet-chan dır. Kumral Violet. :/
Fb ler den beri izlemiyordum. Nasıl yapmışlar diye merak ettim. Etmez olaydım.
Yok böyle bir aptallık ya harbi yok ulan sahnenin başında kendiniz çizmişsiniz terlikleri çıkartıyor. 10 dk sonra neyi unutup Dofly'e Gergadan bilmem nesini attırırken ayaklarında çiziyorsunuz terliği. :D
Yok böyle iğrenç bir bölüm, yok böyle iğrenç bir dövüş sahnesi, yok böyle iğrenç animasyon şirketi. Başka bir şey değil. İnsan izleyecek lan bunu biraz özenin arkadaş.

sana güzel sövgülerim var toei
Yahu bu luffy zıplarken ayrı uçarken ayrı saçma bi ses çıkarıyor. Balon da olsa insan lan bu.
culverin sen kimdin , neydin ne oldun ?
bir de mayumi tanaka ya gerçekten yaşlandığından ya da animasyon şirketinin berbatlığından salmış kendini. Luffynin bağırışları iki bölümdür yeter dedirtti resmen.
Bir de müzikler çok kaliteli olmasa da doğru zamanda doğru şekilde kullanılıyordu eskiden. Şimdi seride müzik yok lan. Arka planda mıymıy bi ses geliyor ama ne olduğu belli değil.

Haydi eller teletabi.

Edit: Luffy nin kol içeri çekilirkenki çark sesini unutmuşum. ya da her ne sesiyse. sanki playlistten rasgele ses efekti seçiyor andavallar

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık