Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

725: Öfke Patlaması! Her Şeyi Sırtlanacağım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    54
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu bölüm iyi notunu hak ediyor gayet iyiydi yani :D şu arlonga yürüyüş müziğini koysalar sonda ne güzel olurdu :(

Hani la G4, kıytırık dövüş benzeri bir şey izledim. Neyse haftaya kaldı:artiz: Aylardır ilk defa one piece animesi izlemiştim :D

İzledim, beğenmedim. Çizimleri biraz düzeltmişler sanki ama. En azından berbat değil. :/

Bunlar da Bleach gibi ara verse bir iki yıl, çok güzel olur. En azından biraz daha rahat kafayla çizerler, uzatmak zorunda kalıp batırmazlardı. Hem o arada kapak hikayelerini, Ryuuma bölümünü falan yaparlardı fena mı olur. :/

Anime de kalite beklentimi çok düşük tuttuğum için izlerken detaycı olmadan he deyip geçiyorum. Sonraki bölümde g4 var one piece tarihine tanıklık edeceğiz arkadaşlar. Bu tarz bölümler Oda nın kaplumba hızı yüzünden iki yüz bölümde bir geliyor maalesef. Bölümde en çok dikkatimi çeken müzikler oldu. Bi sonraki bölümde G4 ile uyumlu güzel bir müzik bulurlarsa herkesin beğeneceğini düşünüyorum.

Senbonzakura

Gear Fors biraz kulak tırmalamıyor mu?

Gear 2 ''Sekando'' tamamdır ingilizceden çarptın güzel de oldu ama neden Gear 3 ''Sado'' direkt caponcadan devam etti, o da törs olsaydı madem. Hadi hepsini geçtim Gear 4 ''Fors'' nedir yani :artiz:

''Yon'' bekliyordum nedense :hoo: daha bi hoş olurdu diye düşünüyorum:mincika:

Gear 2 ''Sekando'' tamamdır ingilizceden çarptın güzel de oldu ama neden Gear 3 ''Sado'' direkt caponcadan devam etti, o da törs olsaydı madem. Hadi hepsini geçtim Gear 4 ''Fors'' nedir yani :artiz:

Hepsi ingilizce devam etti ama telafuzları böyle oluyor japoncada.

Kendi kullandıkları sıra sayıları da var ama İngilizce olan daha havalı oluyormuş :T Bak burda diğerlerinin yazılışları da var.
http://detail.chiebukuro.yahoo.co.jp/qa/question_detail/q1221708792

Senbonzakura

Hepsi ingilizce devam etti ama telafuzları böyle oluyor japoncada.

Kendi kullandıkları sıra sayıları da var ama İngilizce olan daha havalı oluyormuş :T Bak burda diğerlerinin yazılışları da var.
http://detail.chiebukuro.yahoo.co.jp/qa/question_detail/q1221708792
ichi, ni, san, yon, go, roku, schi(nana), hachi, qu, ju. Sıralama bu şekilde gidiyor, zaten birkaçına aşinayız, 7 Savaş Lordu ''Schibukai, 6 Stil Kullanıcısı ''Rokushiki'', Hachi dayımızın sekiz kolu var diye öyle isimlendirilmiş. Ayrıca Ace ikinci tümen komutanıyken ''Niban tai taicho'' olarak telaffuz ediliyordu. Marco için ''İchiban tai taicho'' her yerde İngilizce kullanmıyorlar, Sekando ve Fors İngilizcenin Capon telaffuzuyla ilgili, ki Eight telaffuzu da ''eito'' tarzında oluyor, herifler sessiz harfle biten kelimeleri okuyamıyor nedense :artiz:

Velhasıl kelam fonetik bilimini de burada noktalarken ''Yon'' daha iyi olurdu fikrimi devam ettiriyorum ve benim için ''Fors'' yok. Yon diyorum ben hacılar :mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık