Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 724 Bölüm Yorumları / 725 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law gerçekten meyvesini süper kullanıyo başkasında bu meyve olsa bu kadar kullanışlı kullanacagını zannetmiyorum ittifak konusunda bozulacagını zannetmi sanji reyizden de bence daha fazla beklenmezdi ama meyveyi yemesi bence imkansız seriye serinin sonuna kadar ne sanji nede zoronun meyve yiyecegini zannetmiyorum.

Lawında tayfaya katılmasını beklemiyorum ama sanjinin ve gemidekilerin zoudan lawın tayfasıyla beraber sağlam bir giriş yapıcagını hissediyorum

ve sanjinin saglam haki kasması lazım yada yeni bir teknikle show yapması lazım

O bu şu değil mangasını dahi geçtim sayfalarca yazılan yorumları bile okumak oldukça keyif veriyor bana. İşte OP'u bu yüzden seviyorum.
Geçen haftaki teorim çürüdü. Momonosuke Dof'a tek atar diyodum Oda şaşırttı beni dsfsdfgfd

Bazı arkadaşlar Sanji için tek yememiş falan diyor ancak seride tek ile biten kaç vs var ki? Bir elin parmaklarını geçmez. Buna rağmen Sanji gücünde bir adama yalnızca 1 saldırı yapıyor. Eğer 2.yi yapsa öldürmüş olacaktı ve OP tarihinde en kısa sürede ölen kişi Sanji olacaktı. siz hala yok sıyrılmış,yok somurtmuş diyorsunuz insaf yani.

Aklımda kaldı ekleyim dedim Sanji OP tarihinn en kötü hezimetini alıyordu Law olmasa.

Bazı arkadaşlar Sanji için tek yememiş falan diyor ancak seride tek ile biten kaç vs var ki? Bir elin parmaklarını geçmez. Buna rağmen Sanji gücünde bir adama yalnızca 1 saldırı yapıyor. Eğer 2.yi yapsa öldürmüş olacaktı ve OP tarihinde en kısa sürede ölen kişi Sanji olacaktı. siz hala yok sıyrılmış,yok somurtmuş diyorsunuz insaf yani.

Aklımda kaldı ekleyim dedim Sanji OP tarihinn en kötü hezimetini alıyordu Law olmasa.
Aynen Dof o ipi soksayı kalbine dressrosadan toplardılar parçalarını , Law'a dua etmesi lazım.

Dof ipi herşekile sokabiliyor galiba ince,keskin,kalın,ağ örme,tırmanma.İpi elinden filan çıkarması bana bunu çağrıştırdı.

Abi Violet ölürse sanjiye ne olur biliyor musunuz.
Milli Olacaktım Ulen
Buzzzz
Sssj 9.000 :mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık