Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

723: Haki Çarpışması! Luffy, Doflamingo'ya Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senaryo ve storyboard -manga- muhteşem ve sadece bunu yansıtsınlar isteniyor. Yani mangasıyla değerlendirilmesi abes değil.
@gyjbsch Selim bölüm niye hoşuna gitti biliyorum ama mangayı bu denli değiştirmek senaryoyla oynamak gibi bir durum olmamalı. Filler olur o başka ama arkın en iyi dövüş sahnelerinden birini mahvettiler. Onun dışında Chinjao ile de h.haki çarpışması oldu efektler yeni mi geldi akıllarına diye soruyor insan.
İyide Burak, bu bölüm mangada şu bölüm diye geçmiyor ki, öyle değerlendirelim. Hiç manga bakmayan bir insan gibi eleştiri yapma taraftarıyım. Şunu veya bunu yanlış aktardılar demek yerine, çünkü çok seride bu var. Amerikan filmlerini nasıl eleştiriyoruz, çizgi romana göre mi ya da GOT serisini kitaptan ayırmıyor muyuz.
Şöyle olsa haklısınız (anime 723: manga X bölümü) dese ve nasıl yansıttıklarına bak, ama öyle demiyorlar. Ha tabi mangada şu sahnede duygu başkaydı daha güzeldi diyebilirsin veya efektler falan fazla da diyebilirsin yani eleştirin ama niye birebir aynısını yapmadılar demeyin.
Haklısın ama bahsettiğim sahne harika idi, kabul et hadi. :(
Öyleydi kardeşim. Bunca zaman sonra ilk defa heyecanlandırmayı başardılar beni.

Bence iyi bir bölüm olmuş. Dofun seslendirmesi müthişti..Law ın hakinin etkisiyle uzaga sürüklenmesi , lufy sendede kral hakisi oldugunu biliyorumdum demesi güzeldi.Ama Göze batan kısımlar yok değildi Lufyy nin döne döne attıgı tekmesi neydi öyle amatörce. Bluno ile dövüşündeki hız ve combineleri hakili yapsa iyiydi Dofy e.

evet icerik konusuna takilmayacagim ama bana kalırsa ara verilmesi filler gosterilmesindense bolumleri uzatmalari daha iyi guncel takip ettigim tek seri oldugu icin ara verdimi yapacak sey bulamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık