Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

719: Havadaki Belirleyici Mücadele! Zoro'nun Gizli Özel Tekniği Patlar!

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümün 2. kısmı gene iyiydi lan. İlk 2 ye bölünme kısmını güzel çizmişler falan şaşırdım yani.
Ya insan yine de daha iyi bir şey bekliyor doğal olarak. Haftalardır bu bölümü bekliyordum ben. :( Bir zahmet Zoro'nun yardırdığı bir bölümde kaliteli iş çıkarsınlar kafasındaydım ama beklentilerimi karşılayamadı. Halbuki "Ne de olsa Toei, fazla bir şey beklememek lazım" diyerekten beklentilerimi düşürmeye çalışsam da olmadı. :S

Bir de @twei 'nin söylediği gibi ayıplarını garip garip efektlerle kapatmaya çalışıyorlar ki o da ayrı bir komik oluyor. Şalgamının ayıbını örtmek için acı kullanan adamlardan ne farkı var bunların? :(

Ya insan yine de daha iyi bir şey bekliyor doğal olarak. Haftalardır bu bölümü bekliyordum ben. :( Bir zahmet Zoro'nun yardırdığı bir bölümde kaliteli iş çıkarsınlar kafasındaydım ama beklentilerimi karşılayamadı. Halbuki "Ne de olsa Toei, fazla bir şey beklememek lazım" diyerekten beklentilerimi düşürmeye çalışsam da olmadı. :S
Ben baya batırcaklar diye düşünüyordum gene iyiydi o yüzden :D Sabo sahnelerini nasıl hiç ettiklerini hepimiz gördük yani :artiz:

@Raiden Efekti bırak insan formuyla çok garip oynamalar yapıyorlar. La kalıplı olsun diye öyle göğüs kafesi mi çizilir. Ekstrem perspektif vericem diye şöyle bir görüntü çıkarıyorlar.

Çizimleri beğenmedi ben de. Dikey kesiş çok kötü. Kolu dilimlere ayırdığı sahne çok kötü. Zoronun koka kaplı kılıçlarının çevresindeki aura efekti çok kötü. Korkarım bundan sonra hep böyle göreceğiz :( Ha ileride açıklanırsa zoro aurasını da kılıçlarına yayıyor, öldürme arzusunu kılıçlarına gönderiyor diye eyvallah derim. Ben ilk kesişi sevdim ama ses efekti iyiydi.

Bu burada dursun:
Mangada Kyros şaşırmıyor.
Ayrıca Zoro kılıcını o şekilde yapmamış mangada. Sanki Bleach falan izliyoruz gibi olmuş saçma bir şey yapmış animatörler.
Bildiğin koka ile kaplıyor işte mangada.

Ayrıca bölüm de kötüydü. Ne alaka Mihawk FB'si arkadaş.

İçim titredi valla ilk kesişi filan harikaydı. Ama sonra fazla uzattılar havayı kaçırdılar.

Gravity

Mangada Kyros şaşırmıyor.
Ayrıca Zoro kılıcını o şekilde yapmamış mangada. Sanki Bleach falan izliyoruz gibi olmuş saçma bir şey yapmış animatörler.
Bildiğin koka ile kaplıyor işte mangada.

Ayrıca bölüm de kötüydü. Ne alaka Mihawk FB'si arkadaş.
Ben zoro kılıçlarını öyle yapmış demedimki :D Belki ilk busou yaptığında o yayılan şey auradır dedim. Belki ileride böyle bişe çıkabilir mangada. Bana göre de yoksa normal koka. Kyros şaşırsa ne olur şaşırmasa ne olur. Pikaya rakip bile olamayacak herkes şaşırmış. Kyros anca diz çöker tövbe ister :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık