Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 717 Bölüm Yorumu / 718 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şimdi anlamı öyle cıkarıyorsun ama azcık empati yapıp kendini lawın yerine koy.law zaman kazanmaya calısıyor ve bir amiralle kapısıyor.o meyvelerin karsısında durabilmek bile muazzam basarı,üstelik doflamingo hiç bir sey yapmasa bile gardını indiremez.çünkü dof dalsa ve lawı öldürse issho hiç bir sey demez.

ikiside lawı indirmek istiyor ve ikisininde zerre acıması yok,lawın 1 saat orada o ikisi karsısındayken ölmemesi bile bence büyük basarı.bakalım o kadar dayanabilecekmi :D

üstelik adam yonko planı yapmıs ama planda en önemli unsuru herkez atlıyor.adam luffy teklifini kabul ettikten sonra harekete gecti.kozu monkey d. luffy.
Benim Lawın gücüne birşey dediğim yok.yalnız görünen o ki daha amiralle azcıkda olsa kapışacak gücü yok,sadece kaçabiliyor oda meyve gücünün avantajından.dofun bu durumdan eğlenmesi ve acıma yok demesi fujinin o 1 saat boyunca lawla kedinin fare ile oynadığı gibi oynaması
Zaten fujı değilde sadece dof dalsaydı sevdiğim karakter lawa yazık olurdu(acımasızlıkta akainu ve dofun üstüne tanımam)

O gördüğümüz Fujitora zaten Yonkou'dan biraz daha güçsüz muhtemelen. Denizcilerin en büyük kozları karşısında böyle olacağı belliydi yani. Adam yinede orada iki tane über adam varken ölmemiş dayanmış. Birde Den Den Mushi ile konuşuyor. Demekki hala enerjisi var :D
Nereye dayanmış :) Dof muhtemelen saldırmamış bile ve Fujı arada Dof'a geçiriyordur çünkü adam pek hazetmiyordu Dof'tan.
Şu halliyle yonkou indirme planı yapıyorsa ben o indirilecek yonkou'nun amiral üstü olduğuna inanmam. Sonuçta tek adamdan bahsetmiyoruz koca bir tayfa yonkou.

law ölmesinde arc sonunda ölüm olacak gibime geliyor.bu kadar adam adada büyük çaplı savaş çıkartır.bu kadar güçlü karakterin elinden adayı ancak luffy kurtarır çare luffy.bu arada cücelerde arada harcanıcak gibi duruyor.marineford v2 geliyor beyler.law"ın kolu bacağı yerinde durduğuna göre dof sadece izliyor.saka-san"dan emir almadan fujitora dofa birşeyde yapamaz.o yüzden dof rahat fujinin law"ı pataklamasını izliyor.

Görünen o ki Dof pek karışmamış Issho meteorları yağdırmaya devam etmiş.Dof dalsa çoktan ölürdü gibime geliyor çünkü.E birde bu Dof sadist izlemekten zevk alıyor olması kuvvetle muhtemel.O yüzden Issho'nun Law'ı bu hale getirdiğini ve onun da çok acelesini olmadığını düşünüyorum.

Benim Lawın gücüne birşey dediğim yok.yalnız görünen o ki daha amiralle azcıkda olsa kapışacak gücü yok,sadece kaçabiliyor oda meyve gücünün avantajından.dofun bu durumdan eğlenmesi ve acıma yok demesi fujinin o 1 saat boyunca lawla kedinin fare ile oynadığı gibi oynaması
Zaten fujı değilde sadece dof dalsaydı sevdiğim karakter lawa yazık olurdu(acımasızlıkta akainu ve dofun üstüne tanımam)
lawın sınırını biliyoruz zaten,meyvesinin kendisinden daha güclü busoshokusu olanlara karsı bir esprisi yok.e.oda bunu doflamingoya söyletti.vergo sana ne yaptı hatırlamıyormusun dedi.agzını yüzünü yamultmus o cok övülen meyvesine ragmen.ne zaman vergoyu yendi,hakisi onunkini astıgında.

peki lawın hakisi amiral adamın busoshokusunu asabilirmi ? işte tüm mesele bu,sonrada ishho indirir indirir durur meteoru.law fanlarına anlatamadım,lawın sınırı var,luffynin yok,dokunabilsin yeter,yenilse bile karsı taraftan kan cıkarır.sonra ben luffyi desteklemekle suclanıyorum.:ehe:

bakalım law ya harekete gecen cüceler sayesinde kacıcak yada issho onu teslim alıcak luffy kurtarıcak.doflamingo,issho lawı teslim alırsa zannetmiyorum gıkını cıkarsın.aokijidede aynısı oldu,oda amirallerle bas edemez.yoksa o kadar alengirli plan yapmazdı,amiral ona saldırmasın diye ;) çünkü dövüsebilmek baska,yenebilmek baska mesele.

son olarak e.oda ki zaten bas karakter luffyde,law -luffy ittifakından daha güclü olanı sona sakladı diyorum bir zamanlarki law-luffy kıyascılarına istinaden.

Nerden biliyon Luffy'nin yarısını bile görmediğimizi ? Sen güç ölçer misin ? Alla alla başka bir karakter oldu mu sınırı sanki oymuş gibi hemen gördükleri şeyler üzerine yorum yaparlar.Ama konu Luffy oldu mu yok daha yarısını bile görmedik yok çeyreğini görmedik.Ben zaten bu gidişle Luffy'nin tam gücünü göremeyeceğiz diye çok korkuyorum.16 sene olmuş seri başlayalı bölüm 700 bilmem kaç ama hal tam potansiyelini görmedik zart zurt.

Şu kolezyum bir şekilde bitse de Luffy asıl mevzuya dahil olup Law'ı kurtarsa. Bir de anlamadığım olay şu: Şimdi bizim gemidekiler unutuldu mu? Yoksa Jora ve oyuncağa çeviren meyve kullanıcısı farklı kişiler mi?

luffy tam gücünü kullanabilse o kolezyumu dümdüz eder.benim tahminim chinjaonun kafası sayesinde kolezmuyun altındaki fabrikayı görücez.sağlam bir kafa vuruşuyla göçertir orayı fabrikayı görürüz.fujinin salladığı meteorlardan biride gelebilir.renkli kapakta law yukarı doğru luff"ye kızgın bakıyor.ipucu filan verilmiştir belki.

Şu kolezyum bir şekilde bitse de Luffy asıl mevzuya dahil olup Law'ı kurtarsa. Bir de anlamadığım olay şu: Şimdi bizim gemidekiler unutuldu mu? Yoksa Jora ve oyuncağa çeviren meyve kullanıcısı farklı kişiler mi?
şimdilik muamma orası,ya jora oyuncagada cevirebiliyor.yada dofun elinde ayrıyeten oyuncaga cevirebilen bir meyve kullanıcısı daha var. ;) yani bu duruma göre bizimkilerin kaderleri belli olucak yinede;

e.oda bir ipucu vermiş.nami eger oyuncaga cevrilip hafızalardan gitseydi,law onu aramak için nasıl hatırlayacaktı ? yani tabiki zaman sınırı olabilir ama benim kafama yatan ayrı bir meyve kullanıcısı daha olması ve onun jora gibi ortalıkta gezmeyip kilit bir noktada olması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık