Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 710 Bölüm Yorumu / 711 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm güzeldi.
Belamy'in Luffy hakkında söyledikleri, Özellikle Haki ile ilgili.
Bartolomeo'nun ise Luffy'in Adını duyunca verdiği tepki, çok çok merak uyandırdı. Aceba neden Böyle bir tepki göstedi ?
Gücü için mi ? Yada başka bir şey için mi ?

Animede Law'ın Chopper'la birlikte CC'nin üsse giderlerken yaptığı ışınlanma tekniği animatör uydurması mıydı yoksa mangada da var mıydı? Ben yoktu diye hatırlıyorum ama eğer varsa Law'ın geri dönüş için gücünü saklaması bu yüzden olabilir. Devasa room'lar yaparak büyük mesafeleri bir anda katedebilirler. Olay yerinden topuklamak için çok güzel bir teknik.

Animede Law'ın Chopper'la birlikte CC'nin üsse giderlerken yaptığı ışınlanma tekniği animatör uydurması mıydı yoksa mangada da var mıydı? Ben yoktu diye hatırlıyorum ama eğer varsa Law'ın geri dönüş için gücünü saklaması bu yüzden olabilir. Devasa room'lar yaparak büyük mesafeleri bir anda katedebilirler. Olay yerinden topuklamak için çok güzel bir teknik.
ben mangada vardı diye hatırlıyorum bide law room içinde bişey ısınlayamıyor sadece yer degişitiyor o kadar büyük bir room yapamamz bence zaten smokerı pek zorlanmadan yendi bide onu yaparsa amiral seviyesini asmış derim law için.bide law bilerek smoker a gidecegi yeri söyledi böylece dofla denizciler ugrasırken kendisi yorulmadan ayrılabilicek adadan tabi işin içinde luffy olunca işler planladıgı gibi gitmez bence

Bu sahneyi mi diyorsun?

İşler ciddiye binecek gibi duruyor bundan sonra.:) Oyuncaklardan sonra cücelerde çıktı tam oldu.:D Law'da Dofy'den epey tırsıyor.:D Barto'da Luffy'den tırsmıyordur umarım tırsıyorsa epey hayal kırıklılığı yaşarım.:( Bu arc da epey ilginç şeyler oluyor çok güzel bir arc olacak gibi.Dofy'ye bu yakışır zaten.:cool: Diğer bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

Ben tayfaya barto nun gelmesini çok istiyorum adamın tarzını çok sevdim nedense bide ruyamda bartonun meyvesinin çok benzerinin tayfaya geldigini görmüştüm benim gördügüm Mr.1 ın kalkan versinyonuydu yani vucudunun heri kalkana dönüşebilen ama bartonun meyveside iş görür:D.Ben daha önce söyledigim gibi bartonun zamanında kötü bir çocukluk geçirdigi belli.Birde bu adamın yakalanıp köle olarak satılıcakken luffy ler kutsal ejdere saldırıp köleleri serbest kalmasını sağlamıştı.Bartoda orada köle iken kaçmış ve denize açıldıgında bari bari meyvesini yemiş veya daha önce yemiş olacagını düşünüyorum. luffyler bu olayı yaptıktan sonra ortaya çıkmış bir karakter yaklasık bir yıl sonra onun için bartonun tayfaya gelicegini düşünüyorum.Bu meyveyi kazanarak luffylerin tayfasına girmeyi amaçlamış olabilir

Usopp'un bütün yalanları gerçek oluyor tek tek. Oda belki de seriyi onla özetlemiştir
Usopp'un Gerçek Yalanları

Usopp benim için çok değerli bir karakter olmakla birlikte biliyorum ki pek çoğunuz sevmiyorsunuz (Usopp ölsün diyen bile oldu. Allah gecinden versin). Belki Usopp'un yalanlarının serinin gidişatıyla ilgili ne derece büyük ipuçları içerdiğini görünce fikriniz değişiverir. İşte size örnekleri.
Buraya kadarki "yalanlar" gerçekleşmiş olanlar. Bir de şu yalanlar var ki serinin geleceği bunlara bağlı olabilir. Uzaylılar ve cücelere de yerimiz var öyle değil mi?
Tüm yalanları gerçekleşti. Yalan denilirse tabi maşallah... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık