Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 710 Bölüm Yorumu / 711 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olay o işte DoF law'ı o koltuk için yetiştiriyor muş eğer satış görürsek şaşmayın [ gerçi ben böyle anladım başka bir şeyde diyor olabilir o forumdaki adam :D ]
Zaten Buffalo, Law'a 'Neden efendimize ihanet ettin, o Kupa Makamı için seni düşünüyordu.' demişti. Bu bilinen bir şey. Bu mesajı yazıyorum ama Einstein'lık yapmıyorumdur umarım :D.

Kupa koltuğunda ben hep Velgo oturuyor sanmıştım ama değilmiş gerçi tahmin etmiştik ancak adam birde şöyle bir şey demiş DoF Law'a teklif etmiş ama law cevaplamamış yani satış görebiliriz.
Law Dof''a cevabını işlerine bayağı büyük bir çomak sokarak verdi bence. Adamın gözü yonkou indirmekte, shichibukai'nin yancısı olup ne yapsın? :)

Edit: Eski shichibukai'nin yani.

yok lawın sırtında yazan kupa kelimesi neden ispanyolca olmak zorunda.. oda marineford tan daha iyi olacak diyince herşey beklenebilir bence:D

Law, Hasır Şapka tayfası gibi cevheri bulmuşken, onları bozuk para gibi harcayacak adam değildir bence. Bu arctan sonra Monster Trio zaten coşacak. Kaido'ya amiral seviyesindeki Monster Trio ile gidebiliriz belki..xD

Şu konuya bi göz at istersen, cevabını orada bulabilirsin. Hepiniz bi göz atın, uzun zamandır açmıyorum diye unuttunuz konularımı. :/
senin bu konu ile ilgili bu arcın başında yazdığın teoriyi hatırlıyorum unutmadım:).. tekrar teşekkür ederim iyi paylaşım olmuştu... aslında benim demek istediğim law ın o kadar dil varken neden ispanyolcayı tercih etmesi... daha önce dof ile law arasında geçen kupa koltuğu konusuna bi gönder mi yapılmış.. law dan ihanet görebilir miyiz demek için..

bu green bit bolgesini usopp un parlayacagi bolge olarak goruyorum. kendini gelistirdigi ormanlik bolgeye cok benziyor. adada denizcilerde var. ödülü cok yukselebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık