Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 702 Bölüm Yorumu / 703 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
frankynin elini duvara dayayıp hesap sorması çok iyidi çok hoşuma gitti luffy mera mera için çaba harcamıcak sanırım yarışa girmez

Mrmesci

luffy mera mera dan haberdar sonunda.merakla ne yapacağını bekliyorum,bence katılıp alıcak meyveyi.donflamingo nun as adamlarınıda görmüş olduk böylece.kör adamda turnuvaya ilgi duyuyor gibi gözüküyor ve zoronun kılıcı kaş ile göz arasında uçup gitti.franky nin hesap sorması çok iyiydi. macera başlıyor yavaş yavaş :)

Amcamızın kim olduğunu öğrenemedik.İntikam için gelmiş biri olabilir.Belki yüzündeki yaraları Dof yapmıştır.Colosyumda gösterileri izliyordu.Yıkım grubu 2ye ayrıldı.Shuusui'i çaldırdılar.Çalanların kim olduğunu anlayamadım.Türkçesi çıksın da anlayarak yorum yapalım.Bu arada Dof'un tayfa baya kalabalık galiba.

Edit: Bu arada kapakta Caribou'ya benzeyen Devrim ordusu komutanını gördük.Kimden esinlendiğide ortada Oda'nın ama benzetecek başka adam mı buladın:artiz:

Dressrosa'ya çok sağlam bi giriş yaptık bizimkilerden show bekliyorum ilerki bölümlerde zate yanlış anlamadıysam zoro karizmatik bi k.haki kullanımı yaparak show'a başladı hafiften:D

Geçen hafta bölüm spoiler'ında kör adamın Fujitora veya onun yardımcısı olduğu şeklinde bir çeviri vardı, şu halde yanlış olmuş demek ki.

Dof Luffy'e "bende senin ilgini çekecek bir şey var" demişti, yani meyveyi yem niyetine kullanmak istiyordu. Şimdi bakıyoruz turnuva sonucuna ödül olarak koymuş. Bu da demek oluyor ki Luffy'nin adada olduğunu biliyor. Law'ın plan suya düştü. Dof CC'yi de alır, SAD'ı da yıktırmaz, bizim tayfaya da ağız burun dalar böyle giderse.

icdedpeople

Luffy kör samuraya sen süper güçlüsün dedi. Bunu diyen kişinin Luffy olduğu düşünülürse adam amiral değilse bile o seviyededir.

bu arc bi harika olacak dostum.
daha law'la dof karşılaşacak ceasar'ı iade için
zoro sanji kinemon hırsız perilerin peşine düştü
luffy franky gladyatör olacak :D
meyveyi bu hırsız periler çalabilir gibime geliyor.
kör reyis'in law'la bi alakası varmış gibime geliyor. babası dayısı amcası bişeyi olabilir onun.
olaylarolaylar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık