Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 701 Bölüm Yorumu / 702 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu hafta manga cikmamasi Odanın falan olmasıyla ilgili bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bildiğin pazarlama stratejisi. Sanki Oda bu güne kadar sağladı da manga çıkacağı gün mu hasta oldu da manga çıkışı ertelendi. Hiç sanmam. Oda ile ilgili herhangi bir şey olsa durum zaten birkaç gün önce internete duserdi manga yok diye. Böyle yaparak milleti son güne kadar daha fazla konuşuruz, bir nevi reklamlarını yaptılar.

Bu yazımı herhangi bir şikayet olarak düşünmedim. Zaten adama para da kazandirmiyorsun diye de yazmayı bana. Sadece olan durumun bu olduğunu düşünüyorum. Oda zaten en az elinde 5 bölümü hazır olan birisi. Bu hafta hasta olsa bile bu haftaki mangayı verir. Gelecek hafta ara veriyoruz der. Ama böyle bir durum olmadığına göre satış vepazarlama işi var bu durumda

thosy

Bu hafta manga cikmamasi Odanın falan olmasıyla ilgili bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bildiğin pazarlama stratejisi. Sanki Oda bu güne kadar sağladı da manga çıkacağı gün mu hasta oldu da manga çıkışı ertelendi. Hiç sanmam. Oda ile ilgili herhangi bir şey olsa durum zaten birkaç gün önce internete duserdi manga yok diye. Böyle yaparak milleti son güne kadar daha fazla konuşuruz, bir nevi reklamlarını yaptılar.

Bu yazımı herhangi bir şikayet olarak düşünmedim. Zaten adama para da kazandirmiyorsun diye de yazmayı bana. Sadece olan durumun bu olduğunu düşünüyorum. Oda zaten en az elinde 5 bölümü hazır olan birisi. Bu hafta hasta olsa bile bu haftaki mangayı verir. Gelecek hafta ara veriyoruz der. Ama böyle bir durum olmadığına göre satış vepazarlama işi var bu durumda
Manganın sürekli ara vermesi beni de çok rahatsız ediyor açıkçası. Bu ara vermeler senin de dediğin gibi pazarlama amaçlı olabilir genelde ama ara verileceği zaman bir önceki sayıda haber veriyorlar. Ara vermek için ara verseler yine bir önceki bölümün sonunda belirtirlerdi. One Piece'în yeni bölümünü sabırsızlıkla bekleyen bir çok dergi okuyucusunu haftaya ara vereceklerini söylemeyip derginin çıktığı gün hayal kırıklığına uğratmak istemezlerdi. Çok olumsuz düşünüyorsunuz bence. Sırf Oda sensei rahatsızlandı diye bütün televizyon kanallarını toplayıp basın toplantısı verecek halleri yok. Doğal olarak dergi çıktığında derginin içinde bilgi veriyorlar. Benim okuduğum kadarıyla çıkacak bölümde değiştirilmesi gereken bir şey varmış ama Oda sensei rahatsız olduğu için düzeltememiş ve dolayısıyla bölüm çıkmamış. Ben Oda senseisinin gerçekten rahatsızlandığına inanıyorum ve acil şifalar diliyorum. :)

Soytarii26

Bu amca amiralse Mihawk'ın bundan güçlü olma durumu var mıdır acaba? Sonuçta biraz samuray biraz kılıç ustası havası var adamda ama sadece kılıç yeteneğine bağlı dövüşmediği belli bakalım ne olucak

Bir ara Smoker resimdeki tanınan adamları numaralandıralarak isimlerini yazmıştı.Onu bulabilirsek tanımadıklarımızdan tahmin yürütme şansımız olabilir.

Soytarii26

Fuji amca burada yok gibi geldi bana ya :confused: Dikkatimi çeken şey Kuzan'la Borsalino'da hiç amiral olacak tip yokmuş :D Çok salaş adamlarmış :D

Özellikle Borsalino, kaykaycılara benziyor vallahi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık