Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 700 Bölüm Yorumu / 701 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk defa Luffy'nin gözleri et oldu. :D Mera Mera no Mi'yi Luffy yemeli bence de.Nasıl olacak o iş demeyin E.Oda bulur bir bahane. :D

Bölüm için söylenecek tek söz ; Vay anasını sayın seyirciler...
Ayrıca şu meyveyi Sanji yesin de ortalığı hepten yaksın yav.

Güzel bölümdü harbiden.Akainu başkana sakal yakışmış önceki mesajımda dediğim gibi yüzünün diğer tarafında yara izi falan bekliyorum.2 çizimde de yüzünün aynı tarafını çizmiş Oda.Law'da baya tayfaya alışmış surat ifadesi falan iyiydi.Benim anlamadığım o tahtlarda oturanlar kimler?Adanın kralları mı? Dof'un adamları mı?Şöle bir durumda var galiba şeytan meyvesi kullanıcısı öldüğü zaman meyve tahmin edilenden kısa sürede oluşuyor yada Cc'nin parmağı var o işte.Kidd anladı Yonkou devirmek için ittifak yaptıklarını.Bakalım Kidd'ler kimi devircek.Büyük ihtimal Big Mom ama Oda ters köşe lordu olduğu için kesin konuşmak gelmiyor içimden :D Yeni amiralin ismini öğrendik bir kaç bölümede cismini görürüz.Gücünü ve yeteneklerini merak ediyorum.Umarım logia olmaz.Son olarak da beklenen oldu ilk Dressrosa sonrasında büyük ihtimal Wano.Dressrosa için aşk ve tutkunun yeri deniliyor.Nedense aklımda direk Sanji belirdi :D

Son olarak meyveyi Sanji'ye yakıştırmıyorum.Ateşi kullanabilen bir adam sonuçta artı en büyük özelliği meyvesiz ve silahsız dövüşmesi.Bozmaz Oda bu durumunu umarım.Ussopp yesin daha iyi olur :D

Edit: Yada Dof'un tarafdan biri yesin Kinemon'un rakibi olsun.Daha iyi oldu sanki :D

meramera ya teachin ya kara toprağın gardaşlar :D
coby sırf tahmin edilebilir olduğu için yedirtmez oda-sensei ona bknz: ters köşe üstadı :D

2 haftadır oda baya dolu ve detaylı bölüm veriyor. Benim en çok ilgimi çeken Ace nin şeytan meyvesi oldu. Daha dof küçük sandığı gösterdiğinde ve bu hasır şapkanın kesinlikle almaya çalışacak dediğinde sandıktakinin şeytan meyvesi ve Ace in olduğunu tahmin ettim:D Bence tayfadan kesin birinin yemesi gerek. Çünkü şu seride en kıl olduğum şey tüm tayfanın new world e kadar gelmesine rağmen bi şeytan meyvesi ele geçirememesini geçtim görmediler bile.Artı tayfaya bir logia lazım. Şeytan meyvesi tayfada kime gider diye düşününce. İlk aşçılığından ve alevli ayak tekniğinden Sanji aklıma geliyor. Ama tayfada şeytan meyvesi olan kişiler suya düşünce kurtarması için illah birileri lazım. Tayfadada sanji gibi iyi ve süper hızlı yüzen kimse yok. Sanjiyi eleyince en iyi aday Nami. Hem ateşli karakterine uyuyor:D hemde doğa olayları bildiğinden en çok Naminin işine yarar. Zaten bildiğiniz gibi Naminin hava biliminin temeli sıcak ve soğuk havadan oluşuyor. Ateş logiasınında etkisini katınca naminin nasıl güçleneceğini hayal bile edemiyorum:D
Sanji'de 4 gözüyle Nami'nin denize düşmesini bekler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık