Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 700 Bölüm Yorumu / 701 Ön Görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yabancı bir forumda dolaşırken gördümde burada farkeden oldu mu bilmiyorum. Abusa Absalom diyen vardı ama bu detayı gösteren olmadı galiba.

Moria dayak yediğinde kaçtıkları gemi.

Abusa adı geçtiği yerdeki gemi.

Bunların üstüne Moria Marineford'da bir anda yok oluyordu. O arada Absalom yardım etmiş olabilir. Ama Doflamingo hakiyle varlığını nasıl hissedemiyor orası biraz anlamsız gibi. Şimdi Moria'nın en sevmediği herifi indirmek istiyorlar. Belki olaya Moria bile dahil olabilir bu saaten sonra.
güzel yakalamıslar.hafızamda absalomun ve hogbackin moriayı kacırdıgı gemi kalmıs,ama küçük resimdeki gemiy dikkat etmemiştim, cidden cok iyi yakalamıslar ;) abusanın, ablasom olabilecegini bir arkadas mesajında belirmişti, bu konuda daha önce.

şimdi ise bu bilgi kesin artık,o gemi aynısı ve absalom, abusa adı altında gazetecilik yapıyor demekki :D

moriaya gelince,önemli bir gücü var, ama kendisi bes para etmez.yapabilecegi seyler basit,ya kaidouya yaranmaya calısır,ya luffynin dövdügü digerleri gibi imana gelir,yani tayfaya yardım eder yada intikam almaya calısır direk hasır sapkalardan...

makul olarak secenegide bence belli.morianın sülalesinin gücü bir araya gelse,su anki ittifaka yetmez.luffy moria+absalom+hogbacki üst üste koyup döver.

kaidouya yaranmaya calısmayacaktır,cünkü hem ondan korkuyor,hemde tüm tayfasını katleden adama, boyun egmez, o kadarda kişiliksiz degil.

geriye son secenek kalıyor.tayfaya yardım eder.nasıl yapabilir ? nedenleri ne olur ? malum bildigimiz üzere,doflamingo, moriayı emirle öldürmeye calıstı.moria, kaidoudan korkar ama, doflamingo baska mevzu,tayfaya dresrosada yardım edebilir.üstelik devamında kaidou savaslarındaki, yüzde 30 luk basarı oranını gücüyle yükseltebilir.

son olarak absalomun meyvesi suke suke no mi;meyve sadece kendisini degil,temas halinde oldugu herseyi görünmez kılıyor.moriaya dokunursa, onuda görünmez kılar.kenbunshokuyla hissedilmemesi durumuna gelince...ya moria; gercekten dofun dedigi gibi, gölgesiyle yer degiştirdi yada absalom imdadına yetişti,moriayı görünmez kıldı,yine aynı gemiyle kactılar marineforddan.

bence önce gölgesiyle yerini degiştirip,sonrada absalomun gücüylede ordan kactılar.çünkü suke suke no mi görüsü mümkün kılmasada,kenbunshoku niyetide algılıyor yada dofta kenbunshoku yok. ;)

Yabancı bir forumda dolaşırken gördümde burada farkeden oldu mu bilmiyorum. Abusa Absalom diyen vardı ama bu detayı gösteren olmadı galiba.

Bunların üstüne Moria Marineford'da bir anda yok oluyordu. O arada Absalom yardım etmiş olabilir. Ama Doflamingo hakiyle varlığını nasıl hissedemiyor orası biraz anlamsız gibi. Şimdi Moria'nın en sevmediği herifi indirmek istiyorlar. Belki olaya Moria bile dahil olabilir bu saaten sonra.
Oha diyorum başka bişi diyemiyorum. Oda nasıl bi adam arkadaş. Bi de dalga geçmiştim Tobi Obito, Abusa Abusalom diye. :oleyo2:

Ace yerine Luffy yakalansaydı tartışması çok hoşuma gitti. Ace yerine Luffy yakalansaydı yerine, bana sorarsanız Luffy'de aynı şekilde yakalanacak bir kez. Aynı durumu yaşayacak yani inanıyorum buna :)

Bunu böyle tasarlayan Oda mı manyak yoksa bu ayrıntıyı bile fark edip aradaki bağlantıyı kuranlar mı manyak bir türlü karar veremedim :respect:

Yalnız bu gemi sanırım kid tayfasının takıldığı yerden ayrılıyor. Absalom adı geçmedi pek ama meyve özelliğinde dokunduğu şeyleride görünmez yapabilme olayı var gemiyide çevirebilir. Lawla bir ortaklığı çıkabilir moiranın bakalım neler olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık