Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] 7. Popüler Karakterler Anketi'nde X Drake'i Oyladık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu vesile ile ilk günlerden sonra ilk defa oy kullanıyorum sanırım.
@justahuman bildiğin konu içinde uzun soluklu serilerde yaşanacak türden bir karakter gelişimi geçirmiş. Adam oy atmıyormuş, sistemi bilmiyormuş. Şimdi sitenin belki en çok oy atan ismi, herkese sistemin nasıl çalıştığını öğretiyor, her gün etiketle uyarıyor insanları. :D

@justahuman bildiğin konu içinde uzun soluklu serilerde yaşanacak türden bir karakter gelişimi geçirmiş. Adam oy atmıyormuş, sistemi bilmiyormuş. Şimdi sitenin belki en çok oy atan ismi, herkese sistemin nasıl çalıştığını öğretiyor, her gün etiketle uyarıyor insanları. :D
Sistemi ilk günden çözmüştüm ama Türkiye için geçerli değildi. IP değiştirmenin de işe yarayacağına emindim ama zahmetli diye yapmadım hiç. Zaten pek oy da kullanmıyordum. İlk günler Sanji çok düşük diye ona biraz sağlam destek verdim. Sanjici arkadaşlara özelden tiyo verdim. Sonra saldım pek oy kullanmadım. Taki sen konu açana kadar. :utan:

Forumca bir şey yapıyoruz ne yaparsak yapalım Don! ile yapalım diye bir iki gün sonra, ayın 28 ocak civarı çalışmalara başladım : ))
Önce işe yaradığına ikna etmek için farklı karakterleri dereceye soktum :D O günden beri her gün 20-100 arasında oy atmışımdır. Farklı kıtalarda 100'lerce oy attığımda oldu. Ancak bu son bir iki haftadır internetle çok işim olduğundan fazla oy atamadım. Sizin attığınızı gördükçe destek çıktım o kadar. Ki rekor günlerimizi yaşattınız diyebilirim. En güzeli de akşam oylarında forumca herhangi bir amaç için birlikte hareket etmekti. Ancak baştan beri açıkça yapılan kampanyalara karşı bir şeyler yapmadan pek başarılı olamazdık. Bu yüzden baştan beri sistemin açığını biz de herkes gibi kullandık.

Güzel anı oldu bizim için. Sen saflarımızı müdafaa etmek adına ban bile yedin. Bunun bile anısı güzel. : ))

Biz bu uğurda örselendik, alaya alındık, taşa tutulduk da vazgeçmedik. Alnımızdan ter akarken sırtımızdan akan kan terimizle yarışıyordu :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık