Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] 7 Farklı Irkdan 7 Hasır Şapka! Şeytan Meyveleri ve Antik Silahlar

Nasıl teori?

• Güzel

Kullanılan: 4 30.8%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Güzel ama tutmaz!

Kullanılan: 9 69.2%

• Kullanılan toplam oy
    13
Üç Gözlü olanlara ne diyelim?
:D

Biz onlara uzuvu değişikler diyelim direkt. Nükleer mağdurları :D

onlar da vardı hiç aklıma gelmedi bak doğru söylüyorsun. Çevirdim sadece. Fikir bana ait olsa savuniyim de.

O 7 bölme hakkında ne düşünüyorsun peki? O hasır şapka dışında kalanlarda neler var?

Ayrıca seytan meyve ağacı , redline, balik adam adasi ve uranus mevzusu mantıklı geldi bana? Sana göre neden mantıksız?

Son düzenleme:
Meyve ağacı zaten beklenilen bir şeydi ama hükümetin buna sahip olması iyi fikir ve mantıklı da olur.Yoksa amirallerin meyvelerinin bu kadar iyi olmasının tek sebebi şans olurdu ve buda iyi bir sebep değil. 7 şapka teorisi ise seri ile bağdaşıyor. Oda antik krallığı bütün ırkların yaşadığı bir krallık olarak tanıtmıştı. Birlikte yaşamalarının bir sembolü olarak her ırkın yöneticisi hasır şapkayı takıyordur. Bu hasır şapka yöneticinin ailesi ile devam ediyordur. Hükümet antik krallığı yıktığı zaman bazı ırkların yöneticisini öldürüp hasır şapkayı almış olabilir. Geri kalan hasır şapkaları 800 yılda toplamıştır geriye bir tek Luffy'nin taktığı insanların şapkası kalmıştır. Rogar hükümete teslim olmaya karar verdiği zaman şapkayı Shanks'a vermiş ve D soyundan bir çocuğa vermesini söylemiştir. Olabiletesi yüksek bir teori.
Tam düşündüğüm şeyleri söylemişsin.

:D

Biz onlara uzuvu değişikler diyelim direkt. Nükleer mağdurları :D

onlar da vardı hiç aklıma gelmedi bak doğru söylüyorsun. Çevirdim sadece. Fikir bana ait olsa savuniyim de.

O 7 bölme hakkında ne düşünüyorsun peki? O hasır şapka dışında kalanlarda neler var?

Ayrıca seytan meyve ağacı , redline, balik adam adasi ve uranus mevzusu mantıklı geldi bana? Sana göre neden mantıksız?
Kalanlarda bir şey olması gerekmiyor bana göre. Kaldı ki o şapka da bir deve ait olmayabilir. Devlerin büyüklüğü göz önüne alınırsa, küçük duruyor çünkü.

Şeytan Meyvesi ağacı fikrine katılmıyorum. Spandam'a verilen meyvelerin ne olduğu bilinmiyordu. Amiral meyvesi gibi bir güç çıksa ne olacaktı? Ellerinde çok fazla sayıda meyve olabilir, ama yazıda bahsedildiği gibi bir durum olduğunu düşünmüyorum. Ağaç olayı komik bile değil, tamamen saçmalamış orada. Diğer konularda da ipucu yok zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık