Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

698: Öfke Patlaması! Luffy Ve Law'ın Nihai Gizli Planı!

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    39
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Trebol kadar saf salak" ne ne ne "diyişi görmedim kapadım o sahne gelince sonra dayanamayıp tekrar izledim sırf Luffy(Red Hawk) için.

O bölümün nesi özenilmiş yapma gözünü seveyim. Sabonun bütün güzel sahneleri animede rezaletti.
+1

Büyük isimler göründüğünde mundar etmeseler bari Sabo gibi :/

Bu bölüm gerçekten güzeldi. Bir an "acaba anime şirketi mi değişti?" diye baktım ama yokmuş öyle bir şey :/ İnşallah Toei bundan sonra da böyle devam eder.

+1

Büyük isimler göründüğünde mundar etmeseler bari Sabo gibi :/

Bu bölüm gerçekten güzeldi. Bir an "acaba anime şirketi mi değişti?" diye baktım ama yokmuş öyle bir şey :/ İnşallah Toei bundan sonra da böyle devam eder.
hiç sanmıyorum arada Toei böyle güzel bölümler çıkartıyor bu bozuk saatin bile günde 2 kez doğruyu göstermesi gibi birşey fazla umutlanmayın derim.

Övdünüz bakıyım dedim, bu mu güzel cidden? :(
Doffy'nin ve Luffy'nin surat ne öyle ya? Robin e yaptıklarına dicek lafım kalmadı zaten. Neyse... :S
Trebol efsane, çok kıral adam.

Anime konusunda spoiler verilecek konu bırakmamışsın, nasıl kendini kaybetmişsen artık. :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
hiç sanmıyorum arada Toei böyle güzel bölümler çıkartıyor bu bozuk saatin bile günde 2 kez doğruyu göstermesi gibi birşey fazla umutlanmayın derim.
Ben de ondan korkuyorum :/ Bu haftanın acısını birkaç ay çıkartırlar artık saçma saçma şeyler yaparak :/ İnşallah yanılırız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık