Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

683: Yerin Sarsılmasıyla! - Yıkım Tanrısı Dev Pica Gelir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Ben hayatımda bu kadar saçma birşey görmedim. Eğer bu sesi oda seçtiyse bıraksın seçmeyi. Tamam ince komik birşey olucak ama en azından gerçektende komik birşey olaydı. 2. sınıf hatta 3. sınıf bir dublaj olmuş resmen.

Ben hayatımda bu kadar saçma birşey görmedim. Eğer bu sesi oda seçtiyse bıraksın seçmeyi. Tamam ince komik birşey olucak ama en azından gerçektende komik birşey olaydı. 2. sınıf hatta 3. sınıf bir dublaj olmuş resmen.
Yanlış bilmiyorsam bu işlere Oda bakmıyor. Bu Toei'nin seçimleri çünkü animeyi yapan Toei. Bu yüzden de seslendirme sanatçıları, çizimler vs Toei'ye ait. Zorlama bir ses olmuş ama yine de iyi oturmuş.

Unknown

Yanlış bilmiyorsam bu işlere Oda bakmıyor. Bu Toei'nin seçimleri çünkü animeyi yapan Toei. Bu yüzden de seslendirme sanatçıları, çizimler vs Toei'ye ait. Zorlama bir ses olmuş ama yine de iyi oturmuş.
Yok biri söylemişti. Seslendirmeleri Oda seçiyor diye ama en azından Sabo nun kini Oda seçmişti. Neresi oturmuş merak ettim. Bari sözler ile ağız uysaymış. Yine kabul edilebilir.

O değil de gene 3-5 sayfadan anime yapmışlar lan.Vallahi kahroluyorum şu seriye yapılan zulümlerden dolayı.

Yok biri söylemişti. Seslendirmeleri Oda seçiyor diye ama en azından Sabo nun kini Oda seçmişti. Neresi oturmuş merak ettim. Bari sözler ile ağız uysaymış. Yine kabul edilebilir.
Bunu bilmiyordum. Bu forumda yayınlanan "Eiichiro Oda" konusunda bazı bilgiler vardı hatırlarsan. Orada Oda'nın vaktinin sınırlı olduğu işinin başından aşkın olduğu yazıyordu. o yüzden de Oda'nın bu işlerle uğraşacağını sanmamıştım. Ben bu dediklerini duymamıştım. İyi bilen biri varsa yazar illa ki.

Oturmuş derken ses komik çıkıyordu. Mangaya göre de sesin komik gülünç olması lazımdı. Öyle de olmuş. E tabi komik kavramı göreceli. Bana göre böyledir sana göre değildir bir şey diyemem. Ağızla sözlerin uyumsuzluğuna gelince, benim de dikkatimi çekti. Ya Toei'nin işi ya da koskoca kütleli bir şeyi çok seri oynatmak zor olur düşüncesiyle yapılmış bir hareket olabilir diye düşündüm. Sonuçta koskoca taştan bir ağız.

O değil de gene 3-5 sayfadan anime yapmışlar lan.Vallahi kahroluyorum şu seriye yapılan zulümlerden dolayı.
Daha önce de yazmıştım "Allah, Toei binasına ateşler salsın."

Oda seçmiyor, karakter seri içinde önemi bir yere sahipse örnekleri dinleyip fikir beyanında bulunuyor. Çıkan haberlerde bunu Sabo için yaptığını duyduk. Pica'yı seslendiren ses aktörünü burada paylaşmıştım. Adamın sesi normal ama Pica'nın sesinin de ince çıkacağını hep aklımda kurmuştum nitekim de öyle oldu. Komiklik göreceli ama ses beni güldürdü.

Edit: Bölüm hakkında ise eskiden bir manga bölümü olan animeyi 10 manga sayfasından yapmaya devam ediyorlar. 10 sayfadan yaptıkları gibi birde doldurma sahneler koymaları da cabası. Luffy'nin Fuji ile karşı karşıya gelmesi ve Pica'nın inen yumruğunda Luffy'nin Usopp vari tepki vermesi ile saçmalamaya yeni bir boyut getirmişler. Bunlara alıştık, anime manga ile olan arasındaki mesafeyi bu şekilde korumaya devam edecek. Artık 10-15 yıl sonra seri bittiğinde yeniden çekerler.

Roronoa Zoro

Pica'nın sesi sırıtmış bence. Yine ince ama başka bir ses kullanılabilirdi. Ses ince olacak diye biraz zorlamış ve abartmışlar gibime geldi. Ama Pica'nın ortaya çıkış sahnesi olsun, yumruğu olsun, Isshou' ile kılıç tokuşturmalar olsun güzeldi bölüm.

hahahahahahahaa ilk sahnesini kim kaç kere izledi allah aşkına söyleyin ben 6 kere falan tekrar tekrar izledim :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık