Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

669: Hareket Eden Kale! - Baş Yönetici Pica Yükselir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğru yani animenin başları efsanevi denilecek güzellikteydi.Özellikle ilk 50 - 55 bölüm.Doksanların havasından suyundan mıdır nedir öyleydi.Açın bakın luffynin kafasının kesileceği sahneye.Şimdiki bölümlerin birinde o sahneyi tekrar anime yapmışlar arada dağlar kadar fark var.

Anime naruto ve bleach gibi bitse yada shippuden için ara verse gerçekten satışlar düşer.Doğruya doğru şimdi.

Doğru yani animenin başları efsanevi denilecek güzellikteydi.Özellikle ilk 50 - 55 bölüm.Doksanların havasından suyundan mıdır nedir öyleydi.Açın bakın luffynin kafasının kesileceği sahneye.Şimdiki bölümlerin birinde o sahneyi tekrar anime yapmışlar arada dağlar kadar fark var.

Anime naruto ve bleach gibi bitse yada shippuden için ara verse gerçekten satışlar düşer.Doğruya doğru şimdi.
OP mangasının yıllardır zirveden inmeme nedeni çok net animesidir. Devam eden bir tanıtımı var daha ne olacak. 16 yıl yani boru değil. Her hafta 1 mangadan 1 anime hazırlıyor adamlar. O herkesin sayfalarca övdüğü anime serileri 2-3-4-5 mangadan 1 anime şeklinde hazırlanıyor, JoJo mesela bana göre en iyi animedir, animasyon kalitesi ve akıcılığı olarak, 5 mangadan 1 anime yapıyor adamlar, nedensiz değil yani. Son OP bölümünü izledim mesela, ekranı küçültüp başka şeylerle uğraştım hep çünkü aşırı sıkıcı bir bölümdü, uzattıkça uzatmışlar, bir Pika çıkacak, bir türlü çıkamadı ortaya.

OP mangasının yıllardır zirveden inmeme nedeni çok net animesidir. Devam eden bir tanıtımı var daha ne olacak. 16 yıl yani boru değil. Her hafta 1 mangadan 1 anime hazırlıyor adamlar. O herkesin sayfalarca övdüğü anime serileri 2-3-4-5 mangadan 1 anime şeklinde hazırlanıyor, JoJo mesela bana göre en iyi animedir, animasyon kalitesi ve akıcılığı olarak, 5 mangadan 1 anime yapıyor adamlar, nedensiz değil yani. Son OP bölümünü izledim mesela, ekranı küçültüp başka şeylerle uğraştım hep çünkü aşırı sıkıcı bir bölümdü, uzattıkça uzatmışlar, bir Pika çıkacak, bir türlü çıkamadı ortaya.
Tanıtım önemli.Çünkü ben dahil yıllardır forumda bulunan kişilerin çoğu anime sayesinde seriye bu kadar bağlandılar.Adamlar yapacağı tanıtımı ilk 400 bölümde yapacakları kadar yaptıkları için artık sallamıyorlar.Aradaki farkı korumaya çalışıp 1 mangadan sündürüyorlar tüm sıkıntı o.Yoksa istediklerinde hala tek tük güzel sahneler çıkıyor ama malzemeyi kıstıkları ve önem vermedikleri için artık pek göremiyoruz.

Yaptığı işe önem vermemek gibi bir aptallık yapmak nasıl bir yüzsüzlüktür. Bu arada sadece One Piece'i sallamamak değil yeni anime çıkardılar bir sürü bölüm olmasına rağmen 1 mangaya 1 anime bölümü yapıyorlar ve tabii ki yine çizimler olsun, filler ile katletmek olsun devam ediyorlar.
Tabii ki hata Japonya'da hala bu seriyi izleyen kişiliklerde, şirket azıcık para kaybetse az da olsa düzelir, o da olmazsa başka birine devreder ama yok tabii ki.

Öyle diyorsun da sen ben niye hala takip ediyorsak adamlarda o yüzden izliyor.Öyle dışardan izlemesinler demek kolay da takipçiler için o kadar kolay değil işte.Bu durum Japonya'da da aynıdır.Kemik izleyici çok demekki.Seriye yeni başlayan birisi zaten tvden izlemez yada izliyorsa da bu bölümler bile ona şahane gözükür.

Roronoa Zoro

Adamlar bu işten ekmek yiyorlarsa yapacaklar hacı. Manav çürük sebze-meyve satarsa kimse oraya uğramaz. İsterse 30 yıl sürsün, bu işin ucunda para var.Para kazandıkları müddetçe de zaman bu adamlar için bahane olamaz.

Adamlar bizi kekliyorlar bildiğin. Yüksek ihtimal felsefeleri şudur :

Seriye olan ilgide hafif bir düşme mi var, o hafta animeyi güzel yapalım. Millet diyor ki tamam düzeldi. Ama şirket de aynı şeyi düşünüyor. '' Tamam düzeldi'' :D Ondan sonra yine aynı terane. Hoppalaaaaaaaaaa, saldım çayıra Mevlam kayıra.. Sonra bu sirkülasyon aynı şekilde devam edip gidiyor. Gösterip geri çekiyorlar, gösterip geri çekiyorlar. Bu sayede hem her bölümle çok ayrıntılı uğraşmıyorlar, hem de ilgi çekmeye devam ediyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık