Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

662: İki Güç Karşı Karşıya! Hasır Şapka ve Gök İblisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence Usopp fanı olsun, çok yanlızım bu konuda
Allah başka dert vermesin.

Edit: Düşünüyorum düşünüyorum bu karakterin neresi sevilebilir diye, yok işin içinden çıkamıyorum. En gerçekçi karakter falan diye üstüme gelmeyin, Adresinizi bulur evinize molotof atarım.

Vergo şu serideki (meyvesiz adamlar içerisinde) en tank karakterdir. Law'ın kesişleri fiziksel dayanıklılığa değil, sertliğe bakıyor.

Vergo şu serideki (meyvesiz adamlar içerisinde) en tank karakterdir. Law'ın kesişleri fiziksel dayanıklılığa değil, sertliğe bakıyor.
Ouvvv. Wb fanları görmesin çabuk sayfa atlatalım.

Edit:Bu Vergo kamış adam değil miydi yoksa meyvesiz miydi ya unuttum bak.

Oda korsanfanda takılsa en kısa zamanda bu Zoroyu öldürür.:ehe:

Cidden keşke geberse şu Zoro.Kurtulsak şu marimodan.

İşi yokuşa sürmek için elinden geleni yapıyorsun dostum. Ama nafile. Ben Zoro en dayanıklı diyorum sen bana Vergo diyorsun. Vergo dediğin adam arc sonunda perti çıkan bir eleman ? Ben 15 senedir işlenen dayanıklılık mevzusu var diyorum sen bana ömrü 1 arc süren adamları örnek veriyorsun :)

Law demişsin. Onun da bu arc sonu ne olacağı belli değil. Belki ölüp gidecek adam. Kaldı ki Luffy ve Zoro arasında geçen tartışmayla ne ilgisi var Law'ın dayanıklılığının. Bu adamın da dayanıklı olduğunu Dressrosa'da gördük. Zoro gibi yıllardır dayanıklılığı işlenen biri gibi yazmışsın Law'ı :/ Üstelik bir de Law ve Vergo'nun dayanıklılığı işlendi diye bu adamları dayanıklılık konusunda Luffy'den üstün mü görelim demişsin. Sanki ben her dayanıklı adamı Luffy ile karşılaştırıyormußum gibi bir izlenim vermiş yazdıkların.

Kısacası ben ne yazmışsam sen başka başka şeyler yazıp konuyu saptırmıssın. Ben Zoro, dayanıklılık, 15 sene diyorum sen bir cicek kadar ömrü olan Vergo'yu örnek veriyorsun. Law hakeza...

Son olarak da popüler cümlelerden birini kurmuş, teorik olarak bana cevap vermişsin. Ne diyim bilemedim. Neyse bu hamur daha çok su götürür. Kimse kimsenin fikrine etki edemiyor ve anlasamiyoruz. Boş yere efor sarf etmeyelim bari. Benden bu kadar şimdilik. Kolay gelsin.
kardeş kendi fikrimi hiç söylemeyeceğim. kim haklı onada girmeyeceğim. ama adam makul ve mantıklı açıklamalar yapmış. bir şeyler de anlatmış. sorun yok. senin eleştirdiğin şeyleri yapmamış adam. başka şeylerden bahseden biraz sen olmuşsun hatta.

tabii ben forumda sıradan bir üyeyim.

Allah başka dert vermesin.

Edit: Düşünüyorum düşünüyorum bu karakterin neresi sevilebilir diye, yok işin içinden çıkamıyorum. En gerçekçi karakter falan diye üstüme gelmeyin, Adresinizi bulur evinize molotof atarım.
en gerçekçi karakter.. ben tayfada olsaydım Usopp gibi olurdum sanırım... tabi usopp'un daha güçlü hali gibi olurdum :ehe:

İşi yokuşa sürmek için elinden geleni yapıyorsun dostum. Ama nafile. Ben Zoro en dayanıklı diyorum sen bana Vergo diyorsun. Vergo dediğin adam arc sonunda perti çıkan bir eleman ? Ben 15 senedir işlenen dayanıklılık mevzusu var diyorum sen bana ömrü 1 arc süren adamları örnek veriyorsun :)

Law demişsin. Onun da bu arc sonu ne olacağı belli değil. Belki ölüp gidecek adam. Kaldı ki Luffy ve Zoro arasında geçen tartışmayla ne ilgisi var Law'ın dayanıklılığının. Bu adamın da dayanıklı olduğunu Dressrosa'da gördük. Zoro gibi yıllardır dayanıklılığı işlenen biri gibi yazmışsın Law'ı :/ Üstelik bir de Law ve Vergo'nun dayanıklılığı işlendi diye bu adamları dayanıklılık konusunda Luffy'den üstün mü görelim demişsin. Sanki ben her dayanıklı adamı Luffy ile karşılaştırıyormußum gibi bir izlenim vermiş yazdıkların.

Kısacası ben ne yazmışsam sen başka başka şeyler yazıp konuyu saptırmıssın. Ben Zoro, dayanıklılık, 15 sene diyorum sen bir cicek kadar ömrü olan Vergo'yu örnek veriyorsun. Law hakeza...

Son olarak da popüler cümlelerden birini kurmuş, teorik olarak bana cevap vermişsin. Ne diyim bilemedim. Neyse bu hamur daha çok su götürür. Kimse kimsenin fikrine etki edemiyor ve anlasamiyoruz. Boş yere efor sarf etmeyelim bari. Benden bu kadar şimdilik. Kolay gelsin.
Yokuş demişsin yokuşun anasını ağlatmışsın.

Biz Vergo'nun serisini mi okuyoruz da 15 senedir onun dayanıklılığını göreceğiz? Tayfanın maceralarını okuyoruz.İkisi kıyaslanır mı? Bizi mi kafalıyorsun? Adamın rolü PH arcta idi biz de ona göre yorumlayacağız.Ve dayanıklılığı gözümüze sokuldu mu kardeşim? Evet.Keza Law'ın rolü de orada başladı,devam ediyor hala.Dayanıklılığı ön planda mı evet.Ama Luffy'den daha dayanıklıdır ikisi de diyemeyiz gözümüze sokuldular diye,çünkü bilmiyoruz.Şu an daha dayanıklılar desek seri sonuna kadar böyle devam edecek diyemeyiz,bilemeyiz çünkü.Ama sen biliyorsun ve Zoro 2 sene önce öyle idi bugün de öyle yarın da öyle olacak diyorsun :D

Sonra itiraz edememişsin Luffy'nin de dayanıklılığın vurgulandığına.Dayağı yeyip yeyip kalkıyor,devam ediyor adam.
Gene Luffy'nin potansiyelini de ne kadar uğraşsan da inkar edememişsin ZORO'DAN FAZLA olduğunu.

Bunlar göz önüne alındığında geçmiş olması pek anormal değil.

Son olarak seri içerisinde 2.5 yıl falan oldu.15 yıl bizim dünyamızda.

Zorlamışsın da zorlamışsın.İstersen sonuna kadar daha dayanıklı olacağını düşün.Ama kesin doğruymuş gibi empoze etmeye kalkma insanlara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık