Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

638: Tek Vuruşta Nakavt! İnanılmaz 'Kralın Yumruğu'!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

Sengoku

Şimdi dediğin gibi bir kez daha okuyunca her yere kayabiliyor.K.b aslında övmek istedim

Yumruk bence mangada daha güçlü gözüküyordu.Animede sadece önüne geleni uçuruyormuş gibi gösterilmiş sanki.

Oysa adamın attığı yumruk her yöne etki etmiş bartolomeo sayesinde belli bir kısımdaki seyircileri etkilemiş.Birde şunu görünce güldürdü :D

Monkey :D Luffy

bence sanjiye uzun bacak kabilesinin dövüş stili jkungdo mu nedir o yörelerden bir power up gelebilir barto kralsın barto şekilsin bu arada

Defolup gitmesi gereken en sinir bozucu korsan Bartolomeo :ehe: Lakaba bak :ehe:

Ayrıca son sözü de çok hoşuma gitti "Hepiniz, Cehenneme gidin" :ehe:

Acayip kanım ısındı bartoya. Tayfaya istiyorum :a:

Yumruk bence mangada daha güçlü gözüküyordu.Animede sadece önüne geleni uçuruyormuş gibi gösterilmiş sanki.

Oysa adamın attığı yumruk her yöne etki etmiş bartolomeo sayesinde belli bir kısımdaki seyircileri etkilemiş.Birde şunu görünce güldürdü :D

Ben mangadada bir fark goremedim dogrusu

Bartolomeo'nun bariyeri önceden görünmezdi de sonradan mı görünür oldu yoksa odaklanmadıkça görülmesi zor bişey mi?

Bartolomeo'nun bariyeri önceden görünmezdi de sonradan mı görünür oldu yoksa odaklanmadıkça görülmesi zor bişey mi?
Muhtemelen ayna gibi olduğu için dandik saldırılarda ince bariyer koyuyor gözükmüyor.Fakat kralın yumruğu gibi saldırılarda korunmak için bariyerin boyutunu,dayanıklılığını ve kalınlığını arttırıyordur.Bu şekilde yorumladım.Mangada zaten kralın yumruğuyla bariyeri görebilmiştik.El kol hareketini de yapıyordu.Gerisi için adam uğraşmıyor işerken bile hallediyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık