Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

5 Koramiral vs. Germa 66

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    85
Özellikle dövüştüğünü gördüğümüz koramiralleri seçtim ki karar verilirken elde bir veri olsun.

Evet senaryo şöyle :

Judge ve evlatlarının bir adada olduğu istihbaratı denizcilere ulaşır.Denizciler de adaya yıkım çağrısı verirler.Ancak adaya ulaşım yeni dünyanın hava koşulları ve coğrafyasından dolayı çok zordur.Denizcilerin gemileri yolda batar ancak 5 koramiral bir şekilde kendi imkanlarıyla adaya ulaşmayı başarır.Ellerindeki savaş gemileri ve askerlere artık sahip olmasalar da koramiraller görevlerini tamamlamaya ant içmiştir.Özellikle bazıları fanatik denizcidir kendilerini adaletin yılmaz bekçileri olarak görmektedirler. :)

- Mekan normal bir mekan.
- Germa kostümleriyle tabii.

Evet kazanan hangi taraf olur ? Yada bir kazanan olmaz da mangadaki örnekler gibi beraberlik mi olur 3 gün 3 gece tarzında.Bunun cevabını arıyoruz.Tek oy hakkınız var.

Bu 5 koramirali ve 5 Germa askerini dövüşleriyle beraber hatırlatalım.

KORAMİRALLER

John Giant

Ronse

Momonga

Dalmatian

Bastille

GERMA 66

Vinsmoke Judge

İchiji

Niji

Yonji

Reiju

Şimdiye kadar ki verilerle germa alır görünüyor da o koramiraller bi daha ki çizimde germa seviyesi veya üstü çizilir.

Germa rahat alır.
Neden rahat alıyorlar ?
Şimdiye kadar ki verilerle germa alır görünüyor da o koramiraller bi daha ki çizimde germa seviyesi veya üstü çizilir.
Canım sıkıldı açayım dedim senin konu ne oldu ?
Koramiraller den dalmatian ve momonga dışındakiler çöp oğlu çöp.
Aksine Bastille ile birlikte diğer ikisinden daha zayıflar öyle deme.Hiçbirinin öyle gözü kapalı beyazsakala dalabileceğini sanmıyorum çaylak Luffy'e dalarlar ancak.

Hepsi bu 2 koramiral gibi olsaydı güçlü olacaklardı.Amiral adayları da Germa'yı aşar o yüzden dengelemeye çalıştım.

Koramiraller fazlasıyla küçümseniyor. Germa'nın en güçlüsü İchiji, Katakuri'den yarım yerken, Wb John Giant'ı 2 HAMLEDE yeniyor. Önce dengesini sarsıyor, sonra Akaiunu'ya çaktığı gibi çakıyor.

İchiji soytarısı Katakuri'nin teknik kullanmadan aldığı birisi. Soytarı dedim yanlış anlaşılmasın, John gibi adamın yanında soytarı kalıyor kendisi.

Koramiralleri 2 yıl öncesine göre değerlendirmek doğru değil. Karşılarına çıkan adamlarda hep kendi seviyelerini aşan adamlar. Kaldıki 2 koramiral arasında dünyalar kadar fark var.

Ama şunu söyliyim listede boş koramiral yok bence. Bastille, Sabo'ya saldırırken Sabo diyorki '' Aşırı güç birikimini parçalar pençem '' diyor. Bastille'nin saldırısı = Aşırı güç birikimi demek idrak edilmeli bu, o saldırı epey güçlü bir saldırıydı.

İşin ilginç yanıda ne biliyor musunuz belki erken konuşuyorum ama, hasırşapka filosu dressrosadaki gösterdiği halleriyle Germa'nın içinden geçiyor, ama kıdemli koramiraller muhtemelen ankette ezilecek. Bu adamlar Vergo'dan güçsüz değil arkadaşlar, yanılıyorsunuz!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık