Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

300 Heroes Oyunu - İndirme - Üyelik Alma Rehberi

Beyler bu oyun her türlü animeden falan karakterler içeren LoL çakması bir oyun. Benim şansıma sanırım indirdim ve kurdum. Upload da ettim indiremeyenler için: İndir

Üyelik almak biraz zor geldi ilk başta, malum çince falan fakat hayırsever bir arkadaş bunu video ile halletmiş. Ben yazıyla anlatacağım kısaca.

İlk önce şu siteye giriyoruz: http://300.zqgame.com/ (burası üyelik alacağımız yer.)

Ardından karşımıza çince yazılar çıkıyor tabi anlamıyoruz :D Şöyle bir resim ile hallediyorum bu sorunu.

Sırasıyla o bölümlere yazmanız gereken şeyleri söyleyeyim.

Username: (kendiniz belirliyorsunuz.)

password: (yine kendiniz tabiki.)

real name: 游鱼网 --- 迅雷 --- 中关村游戏网 --- 骄阳 --- 叶子猪 Bu adlardan birini seçip yapıştırın real name bölümüne.(3 tire ile ayırdım her birini.)

ID: 310109198002147295 - 310109198002142734 - 310109198002141598 - 622723198602013412 bu numaralardan birini seçiyoruz ve kopyala yapıştır yapıyoruz.

code: (bu bölüme ise yandaki beyaz kutucuktaki captcha'yı giriyoruz.)

Oyunu indirdikten sonra yapacaklarınız:

Oyunu açtıktan sonra karşımıza Shingeki No Kyojin jeneriği eşliğinde bir giriş ekranı geliyor.

Kullanıcı adımızı ve şifremizi girip giriş yaptıktan sonrası size kalmış arkadaşlar. İyi oyunlar dilerim...

Arkadaşlar upload hala sürmektedir. Daha indiremezsiniz yani :D Kusura bakmayın konuyu aç dedim yanlışlıkla :S

Oyundan şöyle bir SS koyayım:

Yanlış görmüyorsunuz, Gaara o :D Hep hayalimdi anime karakterlerini LoL gibi bir oyunda görmek :ühü:

Dota'nın bir haritası var BvO diye bleach vs One piece söyleseydin hayalini daha önce gerçekleştirirdik.
Dotanın haritası değil warcraftın(yada frozen throne) haritası :) dota warcraftın haritalarından biri.

demo man arkadaş warcraft 3 ü indirip epicwar sitesinden de güncel anime mapleri indirip oynayabilirsin

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık