Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] 3 Body Problem (2024-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 7 53.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 6 46.2%

• Kullanılan toplam oy
    13

Yayınlayan Platform: Netflix
Sezon Sayısı: 1
IMDb Puanı: 7,6
Türü: Bilim Kurgu, Gerilim, Dram
Durumu: Devam Ediyor
Oyuncular: Jovan Adepo, Liam Cunningham, Eiza González

Liu Cixin'in Dünyanın Geçmişi isimli üçlemesinin aynı ismi taşıyan ilk kitabından uyarlanmıştır. Farklı kıtalara ve dönemlere yayılan bu serüvende ölümcül bir tehditle savaşan beş parlak bilim insanı, doğa kanunları alt üst olurken dünyayı sarsacak keşiflere imza atar.

Henüz 2. sezon onayı almasa da devamı gelecek gibi gözüküyor ve üçlemenin ilk iki kitabını konu alacağı söyleniyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kitaptan farklı noktalar çokça var dizide. Özelikle eklemlenmiş birkaç nokta kimisini sinir krizine sokup, kapattırabilir diziyi:d
5. bölüme kadar fazlasıyla iyi gidip, 5. bölümden sonra tempo çok feci şekilde düşüyor. Bir anda kopuyorsunuz diziden. Baya hiçbir yere bağlanmayan bir drama silsilesi ile bitiyor. Şahsen büyük beklentilerle izledim, son 3 bölüm keşke hiç çekilmeseymiş diyerek bitirdim diziyi. Çinli dostlarımız kitaba baya bağlı kalarak çektikleri 30 bölümlük bir dizi mevcut. Ya ona bakacağım ya da son iki kitabı okuyacağım.

Uzaylıların yalan söyleyemediği belirtildi lakin ikinci bölümün sonunda kendisini pasifist olarak tanıtan kişi, eğer kadın tekrar sinyal göndermeseydi kendi ırkına bir yerde yalan söylemek durumunda kalacaktı. Ayrıca işgalci bir ırk oldugundan bahsediyor fakat uzaylıların başta bu niyetle hareket etmediğini görüyoruz. Yani o zaman pasifist olduğunu belirten kişi yalan söylüyor veya kendi ırkının niyetini bilmiyor. Ayrıca pasifitin bu eylemi proton yapay zeka tarafından tespit edilebilmeliydi, yani eğer kadın ikinci bir sinyal göndermeseydi bile yine de yapay zeka bunun tespit edebilmeli yok eğer tespit edemiyorsa belki ırk gerçekten yalan söyleyemiyor fakat pasifist olan hariç. Belki evrim geçirmiş ve yalan atabilme becerisi kazanmıştır.
Eğer yukarıda yazdıklarımın hiçbiri değilse ırk baştan beridir yalan söylüyor. Yani barışçıl bir ırk gibi davrandılar ve insanlara ihtiyaçları kalmayınca 'aaa siz yalan söylebiliyorsunuz' diye bir bahane buldular. Bu durumda baştaki pasifist haklıydı.(yorumumu buraya bırakayım)

Keko'nun da dediği tempo birbyerde düşüyor ve iş drama dönüyor. O yerleri sürekli atlayarak izledim.
Bir de dünyada başka kimse mi yok, her şey bu arkadaş grubunun etrafında şekilleniyor.
Kitabını bilmiyorum ama sığ bir iş gibi duruyor.

Ben beğendim değişik bir yapım ama son bölümlerinin sönük olduğu da doğru gene de iyiydi benim için en azından farklı bir yapım izledik.

Diziyi bitirdim ancak saçma gelen çok kısım var. Bu kadar saçmalığa rağmen güzel diziydi çerezlik denilebilir.
En büyük falso ''wallfacer'' denilen dünyanın en önemli 3 kişisinden biri bildiğin pkklı terörist. Kürt savaşçısı adı altında bildiğin kara propaganda yapmışlar.
Netflixten artık kaliteli bir şey beklemek çok zor olsa da bu kadar aleni şekilde pkk-ypg propagandası da mide bulandırıyor.
Ayrıca dizinin çinli versiyonunun daha iyi olduğu söyleniyor.

Diziyi bitirdim ancak saçma gelen çok kısım var. Bu kadar saçmalığa rağmen güzel diziydi çerezlik denilebilir.
En büyük falso ''wallfacer'' denilen dünyanın en önemli 3 kişisinden biri bildiğin pkklı terörist. Kürt savaşçısı adı altında bildiğin kara propaganda yapmışlar.
Netflixten artık kaliteli bir şey beklemek çok zor olsa da bu kadar aleni şekilde pkk-ypg propagandası da mide bulandırıyor.
Ayrıca dizinin çinli versiyonunun daha iyi olduğu söyleniyor.
@Jacques

O kürt kadın insanlığı satacak.

Jenerikte ikiz dingillerin adını görünce kapatasım geldi, haberim yoktu o iki geri zekalıdan. Bir de marifetmiş gibi afişe yazmışlar ahhsj.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık