Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

+21 marid cinlerin yaşadıkları yerler cinniya dişi cin habais.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar konuya merakı olanlar rukye tedavisi ile ilgili şeyleri de araştırsınlar. Ben konuyla ilgili yorum yapmayacağım. Ama bir şeyler bulanların bulup eklediklerine gözatarım. Ciddi anlamda günümüzde ki gerek psikoloji gerekse fiziksel bir çok hastalığı cinlere bağlayanlar ve bunları rukye ile tedavi etmeye çalışanlar var. Cinlere meraklı olanlar bir internetten araştırsın. Cİn-Şeytan çıkarma sadece Hristiyanlığa ait bir durum değil. İslam da yada Yahudilikte ve muhtemelen tek tanrılı çok tanrılı hatta tanrısız inançlarda bile var.

Bizim bi tanıdıka musallat oldu anneşi okurken 3 metre sülalecek cinleri görmüş sakallı dede gibitmis bu vücut bizim diyolarmis annesi hem ağladı hem anlattı

Bir ben göremedim şu cinleri. Zamanında iyi uğraşmıştım. Mezarlıkta, ormanda, çeşme başında, boşaltılmış eski evlerde sabahlamıştım. Baktım gelen giden yok, boş verdim.

Bir ben göremedim şu cinleri. Zamanında iyi uğraşmıştım. Mezarlıkta, ormanda, çeşme başında, boşaltılmış eski evlerde sabahlamıştım. Baktım gelen giden yok, boş verdim.
Büyü muhabbetini biliyorsan görme imkanın var.Keza yapanlar ve maruz kalanların görme olasılığı %100.Diğer türlü zor biraz.Her insan korunuyor bir bakıma bunlardan.İşte incir ağacı altında uyumak,çöplükte ki soğan kabuklarına basmak,denk gelirse döktüğün sıcak sudan onlardan 1 tanesinin zarar görmesi falan bu tip düşük olasılıklı durumlarda musallat oluyorlar.Ama en garantisi gerçek anlamda büyü.Ama bunun da dinde yeri yok.Kesin ayet var,ne bu dünya da ne öbür dünya da yerin yoktur diye.

Roronoa Zoro

İsteyen herkes onları görebilir aslında ancak şartları var bu işin. Fakat manevi anlamda kuvvetli olmayanlar ve kendine güvenmeyenler, hassas olan insanların böyle şeylerden uzak olması gerek. Bekara karı boşaması kolay gelir mi denir, uzaktan davulun sesi hoş mu gelir (ki bu durumda hoş olan bir şey de yok) denir bilmem ama, gelseler de şöyle yapsam, böyle yapsam meselesi değil bu iş. Biz insan olarak onlardan üstün varlıklarız ancak durduk yerde kaşınmamak lazım :) O kadar fazla iletişim kurmak isteyenler, bir gün gelir ama bir daha gitmez sıkıntı yaşarsınız psikolojiniz bozulur. Sonuçta bu varlıklar bizden sonraki boyutta yaşayan varlıklar ve biz insanlar olarak onlara bir şey yapma lüksümüz yok. Dua okumaktan başka tabi :)

İlginiz olabilir, merak ediyor olabilirsiniz ama benim naçizane tavsiyem uzak durulmasıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık