Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Yerel Seçimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bazen şunu düşünüyorum. Belki de DEM, belediyeden daha karlı kazançlar elde etmiştir arkaplanda ? Yani DEM ısrarla kriminal adamları aday yapıyor. Sonra mağdur ayakları. Gün geçtikçe de daha da nüfuz ediniyorlar. Bak düşündükçe sinirlendim, kuruldum.
Reis bu terörist partiye içerlemiş. Balkon konuşması sırasında ilk değindiği konu bir yerde memurlara sataştıydı bu teröristler. İlk ondan bahsetti. Umarım hepsini terörist selo'nun yanına yollar.

Herkes durduğu yerden görüyor. Kayyum anlaşması saçmalığı vardı bir dönem. Yahu sen kayyumun bir insanın iki dudağının arasında olduğunu söylüyorsan zaten ülken gitmiş.
Mahkeme Zeydan’a memnu haklarını vermiş, siyaset yapabilirsin demiş. Dosya değişim saatinden 5 dk önce iptal etmiş. Seçimde de pusulaya basmış. Seçime girmiş ve akpyi ezmiş. Van’ı tümüyle Dem partinin almasına perişan olmuş. Kürt illerinde keyfi uygulamalara izin verilirse yarın İstanbul’a kayyum atanır. Yargının bu kadar taraf olması etnik kimlik korumasını da inanç korumasını da deler. Anaakım medya yönlendirmeleriyle Kürt üzerinden yıllardır keyfi yargıyı normalleştiriyor. Bir yığın kolluk taşımasının hesabını vermeden gündemi yine değiştirmiş oldu. Bu nabız yoklamasında sınıfta kalınırsa siyasi darbe kaçınılmaz olur.

Herkes durduğu yerden görüyor. Kayyum anlaşması saçmalığı vardı bir dönem. Yahu sen kayyumun bir insanın iki dudağının arasında olduğunu söylüyorsan zaten ülken gitmiş.
Mahkeme Zeydan’a memnu haklarını vermiş, siyaset yapabilirsin demiş. Dosya değişim saatinden 5 dk önce iptal etmiş. Seçimde de pusulaya basmış. Seçime girmiş ve akpyi ezmiş. Van’ı tümüyle Dem partinin almasına perişan olmuş. Kürt illerinde keyfi uygulamalara izin verilirse yarın İstanbul’a kayyum atanır. Yargının bu kadar taraf olması etnik kimlik korumasını da inanç korumasını da deler. Anaakım medya yönlendirmeleriyle Kürt üzerinden yıllardır keyfi yargıyı normalleştiriyor. Bir yığın kolluk taşımasının hesabını vermeden gündemi yine değiştirmiş oldu. Bu nabız yoklamasında sınıfta kalınırsa siyasi darbe kaçınılmaz olur.
Kolluk taşıması ne ? yine ne uydurdunuz kim bilir.

pkk bağlantılı bir aday çıkarmışlarsa, bence haketmişlerdir. dem pkk bağlantısı olmayan bir aday çıkarsa yine eze eze kazanmayacak mıydı, kazanacaktı. kayyum atansında polemik olsun diye uğraşmış belli ki.

Bilmiyorsan bilmiyorum de, boş yapma. Şimdi atsam sana seçmen fotoğrafını ne diyeceksin?
Boşun boşunu yapmışsın.

İşine gelince kanunen oluyor işine gelince ama neden oy veriyorlar mı diyorsun ? Bu .... herifi seçip kanunen seçilebilir demeyi biliyorsun millet falanca ilden diğerine gidip oy verince kanunen olmuyor mu yani?

Kürt illeri, kürt şunları bunları, ben de kürdüm bir kurtalamadık sizden, dincilerden, beyni yanmış ulusalcılardan falan.

Herif doğrudan terörist, seçmişler hükümette işine geldiği zaman almış içeri.

Hükümet zaten işini yapsa gider ona oy verirdik deme yanlayan chpnin yanında işimiz olmzdı.

Edit: ülkede kürtleri temsil eden parti yüzde 5.5 oy alıyorsa da dönüp bir baksınlar acaba temsil ediyoruz mu etmiyoruz mu diye.

Son düzenleme:
Kayyım atama olayı yanlış ancak o belediyelerin şeceresi temiz değil. Kürt illeri diyerek onları temize çıkarma. Adalet ekonomi veya taşıma olayında belgeli ve kanuna aykırı her eleştiriyi ayri tutarım ama bu tür şeyleri Kürt mağduriyetine dayandırma da sıktı artık.

Boşun boşunu yapmışsın.

İşine gelince kanunen oluyor işine gelince ama neden oy veriyorlar mı diyorsun ? Bu .... herifi seçip kanunen seçilebilir demeyi biliyorsun millet falanca ilden diğerine gidip oy verince kanunen olmuyor mu yani?

Kürt iller, kürt şunlar bunları, ben de kürdüm bir kurtalamadık sizden, dincilerden, beyni yanmış ulusalcılardan falan.

Hükümet zaten işini yapsa gider ona oy verirdik deme yanlayan chpnin yanında işimiz olmzdı.

Edit: ülkede kürtleri temsil eden parti yüzde 5.5 oy alıyorsa da dönüp bir baksınlar acaba temsil ediyoruz mu etmiyoruz mu diye.
O parti, Kürtleri temsil etmiyor. Doğuya ve Kürtlere bugüne kadar ne kattılar da neyi temsil etsinler.

Boşun boşunu yapmışsın.

İşine gelince kanunen oluyor işine gelince ama neden oy veriyorlar mı diyorsun ? Bu .... herifi seçip kanunen seçilebilir demeyi biliyorsun millet falanca ilden diğerine gidip oy verince kanunen olmuyor mu mu ?

Kürtler iller, kürt şunlar bunları, ben de kürdüm bir kurtalamadık sizden, dincilerden, beyni yanmış ulusalcılardan falan.

Konu bütünlüğün yok. Kendi iç tartışmalarını hallet. Hayatında o şehirde yaşamamış kişiler seçim günü gelip kullanıp gidiyor. 1200 kişinin ikameti 3 apartman dairesinde. Sen 400 kişiyi ikamet ettiren apartman dairesi kaydı alabilir misin nüfus müdürlüğünden? İkameti orada olan kullanıyor zaten.
İl seçim kuruluna adaylar, belediye üyeleri istenilen belgeleri sunuyor. Kamu kurumlarından belge alıyorsun belge. Cezaevi süreci bitmiş, memnu haklarını almış. Sizleri yönlendirmek fazla kolay sadece. İki kelimeye salyanızın akması hakikati değiştirmiyor.
Diyarbakır büyükşehir eş başkanı Selçuk Mızraklı vardı, benzer bahanelerle 5 yıldır içeride. Cezası onaylanmadan 5 yıldır tutuklu yargılanıyor. Herifler kamu kurumlarını oyuncağı yapmış, 3-5 tv dışındakileri de ardına alıp senin gibileri kekliyor işte. Nefer bulmak zor olmuyor. En kolay yorum yapan da senin gibiler oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık