Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Yerel Seçimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ekrem reis umarım ilk icraatlarından biri şu taksicilere hardcore fantezi yapmaları olur.piyasadaki plaka sayısını en az 5 e katlaması lazım ayrıca sıkı şöförlere denetim.en ufak hatada şöförü değil direk o aracı bağlamak.

Çevremdeki zafer partililer Akplilerden daha çok üzüldü seçim sonuçlarına :(
Seçimden sonra aslında zafer partili olmadığımı ancak ümitsiz ve yarı yolda bırakılmış bir ulusalcı olduğumu fark ettim. HDP yakınlaşması beni inanılmaz rahatsız ediyor.Yinede Haritadan her sarılık gittiği zaman içimde muazzam bir sevinç oluştu.

Ancak çoğu salt CHP'li aksine Ümit hoca ve Muharrem gibi figurlerden nefret etmiyorum. Ümitin potansiyeli var. CHP'ye entegre olabilir. Kaç senedir akp hep kendine benzeyen partileri entegre ede ede oyunu arttırdı. Bunu muhalefette deneyebilir. Hatta Meral Akşenerin transferide denenebilir.

Seçimden sonra aslında zafer partili olmadığımı ancak ümitsiz ve yarı yolda bırakılmış bir ulusalcı olduğumu fark ettim. HDP yakınlaşması beni inanılmaz rahatsız ediyor.Yinede Haritadan her sarılık gittiği zaman içimde muazzam bir sevinç oluştu.

Ancak çoğu salt CHP'li aksine Ümit hoca ve Muharrem gibi figurlerden nefret etmiyorum. Ümitin potansiyeli var. CHP'ye entegre olabilir. Kaç senedir akp hep kendine benzeyen partileri entegre ede ede oyunu arttırdı. Bunu muhalefette deneyebilir. Hatta Meral Akşenerin transferide denenebilir.
Zafere verenlerin yüzde 70-80'nin dargın muhalefet olduğunu düşünüyorum zaten HDP ve Kılıçdaroğlu yüzünden.
CHP kazandığı için üzülenlerden kastım çevremdeki İttihat Teraki edit izleyen, postal hayranı akranlarım. Kendileri baya üzgün "CHP AKP aynı kanzi, İhaSiha aslında dış politikada çok iyi" diye gezip durdular.
CHP bu seçimi kaybecek diğer cumhurbaşkanlık seçiminde Özdağ ana muhalefet falan olacaktı. Şimdi de "AKP bilerek kaybetti, çöpü kimin toplayacağı önemli mi" Diye geziyorlar.

Özdağ ve İnce'den bende nefret etmiyorum ama stratejilerini komik buluyorum, İnce'nin siyasi kariyeri bence bitti zaten. Özdağ'da böyle popülist söylemlerle sosyal medya siyaseti yapmaya devam ederse Günümüzün Hepar'ı falan olacak.
CHP yerine Merkez sağa entegre olup İyi parti ve Mhp'den oy kaparsa öyle belki yüzde 7-8 civarı oya ulaşabilir diğer seçimlerde. Merkez sağ her zaman garantidir.

Sen ülken için en iyisini istiyorsun, herhangi bir siyasi partiye kendini ait hissetmene gerek yok. Zamanı geldiğinde, sana en yakın olana oyunu verirsin. Fanatik kafalar zarardan başka bir şey getirmez bu ülkeye.

Seçim sonuçları vatanımıza, halkımıza, cumhuriyetimize ve demokrasimize hayırlı olsun. Umarım, bu bir dönüm noktasıdır. Artık halkımızı ve cumhuriyetimizi koruyan anlayış hüküm sürmeye başlar hem kalplerimizde hem de topraklarımızda.

Ülkede mülteci sorununu konuşabilecek muhalefet de lazım. Az oy almaları bu açıdan kötü oldu. Chp mülteci konusunda sessiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık