Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Yerel Seçimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bazı şeyleri abartarak söylüyor ama temel görüşlerinin bu seviye olduğunu söylüyorlar, twitterda eskiden bu arkadaşla çok yakın olan kişiler görüşlerinin bir kısmının gerçek olduğunu fark edip muhabbeti kestiklerini söylemişlerdi.Bende gülüp geçiyorum sadece.
Bazen çok saçma ve sarkastik yazılar yazıyo valla ne yalan söylim gülerken kendimden utanıyorum. :hhh:

Kanka oradaki söylemeye calistigim sey konunun amacından cıkmamasıydı çünkü yerel seçim max 1 gün falan konuşulur onun haricindeki yorumlar artık biraz genel siyasete girer ister istemez. Oraya girince de insanlar ciddileşebilir bunun önüne geçmek açısından belli bi süre açık tutulup sonra kapatılması görüşündeyim
ama bra sen yerel seçim sonuçlarını ekonomiye bağladın, yani konuyu sen genişlettin, sonra da kimin olursa olsun başarısını süt kupasına benzettin. yani bu dediklerinde bi tezat görmüyor musun? zaten bu forumda tüm konular gayri ciddidir, ara ara bakarsan konuya yöneticiler de girip çıkıyor. yani bunun denetimini yapacak insanlar da var. hem tartışmada kalp kırmada ben yanlış bişey görmüyorum. bugün kalp kırarsın yarın bu hatanı düşünür tez davranmadan önce duraksarsın, bırak insanlar tartışsın, gerekiyorsa kalp de kırsın. belki sonradan gönül alıp daha da yakınlaşacak birbirlerini anlayacaklar :S

neyse hayırlı akşamlar ben de salayım konuyu bari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık