Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Yerel Seçimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İstanbul'un yarısını memlekete dağıtmadan depreme önlem alamazsın. Kimsenin buna gücü yetmez kısa vadede. En az 20 yıl önce nüfusu kontrol altına alınıp binalar yenilenmeliydi o şehirde
ekrem imamoglunun vaadettiği zaman kentsel dönüşüm devlet desteği ile beraber yapılsaydı , özellikle bahçelievler zeytinburnu bakırköy gibi yeni binaların olmadığı kıyı şehirlerinden başlanıp yukarı çıkıldıkça zemin sağlamlıkları öncelik verilerek devam edilirdi. daha sonra ise çevre şehirlerdeki destek bölgeleri çoğaltılırdır ve istanbul’da asayişin deprem sonrası nasıl sağlanacağı ile ilgili çalışırdı. istanbul depreminde arama kurtarma tamamen etkisiz olacak ama asayiş bi şekilde sağlanmalı. bunun için herhangibir şey yaptıklarını sanmıyorum.

ekrem imamoglu’nun yol taksi falan bırakıp artık kentsel dönüşüme yoğunlaşması gerekiyor. omuzlarında çok büyük yük var ama istanbul’u kurtarabildiği kadar kurtarması lazım. gelecek seçimde kaç km metro yapıldıgı değil ne kadar binanın değiştiğini söylesin, tabi o zamana kadar felaket gerceklesmezse
Şu andan itibaren kimse İstanbul'u kurtaramaz artık, aklı olan başka şehire taşınır, mezun olıyım bir saniye durmam.

Özgür Özel beyefendinin başkan olduğu parti %37 alarak 1.oluyorsa düşünmek lazım sebebini.
Rakibin Kemal Kılıçdaroğlu ve varisleri ile birlikte en kötü dönemini yaşarken onları 3. sıraya atmak yerine 1. sıraya yükseltmek AKP'nin suçudur. CHP bu seçimi kazanamadı AKP kaybetti sonuçtan bunu okuyorum ben. Tepki oyu olarak CHP'ye atmak zorunda kaldılar diğer muhalefet partilerinin kötülüğü yüzünden.
2 büyükşehire yakışmayan 2 iddiasız aday koyarsan sonucu budur.
Belki de sadece iyi hizmet istediler?

özgür özel ergenlerle uğraşan lise öğretmenleri gibi beni dinle diyor halka 10 kere. yav mikrofonun var sen sanki opera mı yapıyorsun konuş da

bixinin yayınını izliyorum, özgür özel biz onlar gibi alay etmeyeceğiz dedi. yayında talihsizlik jahrein de var ve şunu diyor; ben mayonEZ çerEZ diyemeyeceksem niye kazandık ağbi diyor :S bra sen chp karşıtlığı yapmadın mı şimdi neyin tribine giriyorsun :S bu şişko çok garip bi şişko ya :S chp zaferini bile sahipleniyor manyak mıdır nedir

edit: şu an ben zafer partisine oyumu attım diyor cidden delüzyon yaşıyor ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık