Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2018 FIFA Dünya Kupası

Kupayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kural benim anlatığım gibi. Cüneyit yanlış uyguluyo. Zaten Var hakemi penaltı verdi ama son karar maçın hakemin de yine.
Ya yok artık arkadaş bizim millette de bu hastalık var :D Kural kitabı var, bu işin eğitimi var. Var hakemi penaltı verdi diye bir şey yok, olamaz; onlar sadece uyarabilir ya da herhangi bir geri bildirim verebilir orta hakeme. Son karar da her daim orta hakemin. Bence bazı faul pozisyonlarında Nijerya aleyhine haksızlık yapsa da Arjantin gibi aşırı itiraz eden bi takımı ve maçı iyi idare etti Cüneyt Çakır.

Kural benim anlatığım gibi. Cüneyit yanlış uyguluyo. Zaten Var hakemi penaltı verdi ama son karar maçın hakemin de yine.
Var hakeminin ne dediğini bilmiyorum ama Cüneyit çakır da da en az var hakemi kadar biliyordur bu kuralı. Adam gitti baktı kafasından sekip eline çarpmış devam ettirdi. Ben kuralı bilmiyorum.

Kardeşim şut gelir dizinden eline filan seker bu penaltı olmaz kural budur. Bu maçtaki pozisyon direk kendi hatası topa iyi vuramdığı için koluna düşüyor. Kendi beceriksizliğinin cezası olmalı pozisyom penaltı.
Defans oyuncusunun ayağına takılan oyuncuların da kendi beceriksizliği takılması, hiçbirine penaltı çalınmamalı aynı şekilde düşünürsek. Hakem durumun kastına ve şekline göre karar veriyor muhtemelen. Kafasıyla yumuşatıp eliyle kontrol etseydi zaten verirdi, fanatikliğin lüzumu yok.

İzlediğim yerde yan yana iki yayın vardı ama benim izlediğim bir kaç sn geriden geliyordu. Tuhaf bir olay. :D

Ben de ilk başta penaltı değil diye düşündüm ama sonra arkaşın dediği olay aklıma geldi ben de tam emin olamadım. Topu alayım derken hata yaptı ve eline çarptı top ama dediğim gibi tam emin değilim. Maçı izlediğim mekanda da bayağı bir “net penaltı” söylemleri duydum. :D

İkinci gol de geliyorum dedi zaten. Son dakikalarda Nijerya’nın kanatlar motor oldu resmen.

Bana göre de Çakır’ın en büyük hatası Mascherano’yu linç yemiş vaziyette oyunda tutmasıydı. Adam o halde nasıl hala sahada kaldı anlamış değilim.

Ya yok artık arkadaş bizim millette de bu hastalık var :D Kural kitabı var, bu işin eğitimi var. Var hakemi penaltı verdi diye bir şey yok, olamaz; onlar sadece uyarabilir ya da herhangi bir geri bildirim verebilir orta hakeme. Son karar da her daim orta hakemin. Bence bazı faul pozisyonlarında Nijerya aleyhine haksızlık yapsa da Arjantin gibi aşırı itiraz eden bi takımı ve maçı iyi idare etti Cüneyt Çakır.
Ben ne dedim zaten son karar maç hakeminin. Var da izleyen hakem zaten bişey olmadığını görünce maçın hakemini izlemeye çağırmıyo bile. Penaltı pozisyonların ne zaman hakem izlemeye gitmişse penaltı verdi.

Defans oyuncusunun ayağına takılan oyuncuların da kendi beceriksizliği takılması, hiçbirine penaltı çalınmamalı aynı şekilde düşünürsek. Hakem durumun kastına ve şekline göre karar veriyor muhtemelen. Kafasıyla yumuşatıp eliyle kontrol etseydi zaten verirdi, fanatikliğin lüzumu yok.
Cidden bunu dedinmi ? Zaten defans oyuncusu ayağına takılma gibi durum faul getirir direk. Zeki futbolcular 2.80 kayarak uzanmış adamlara bilerek ayakları takarlarki faul veya penaltı alalım diye.

Şu Var saçmaşığını bana savunmayın. Söz de kural da pozisyon Var ile izlendiğin de sarı kart vermek yasak fakat dün Ronaldo'nun pozisyonun da haken ya kırmızı veriçekti ya da bişey yok devam diyecekti ama sarı verdi. Yok kural varmış, yok böyleymiş geçin bunları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık