Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Yıl Önce Haki Bilenler

Bilmiyordum teşekkürler. O zaman ilginç neden yanmış eli acaba.
Hatırladıģim kadarıyla Ace için gaiden tarzı solo hikaye yazdılar ve orda açıkladılar Acein Sabaodye ilk girdiğinde bilinçsiz olarak b haki kullandığını. Yani OP içinde geçen bir bilgi değil. Mangaka da sbs de açıklamadı diye hatırlıyorum.

Elinin yanması ise hakisinin yetersiz olmasından. Hiç haki kullanmasa ölüm anındaki gibi komple erirdi zaten.

tamamda ace nin buna şaşırmasına şaşırdım yahu adam haki ile vuramaz mı karasakal vurunca şaşırıyor işte hatta olamaz diyor ki çok saçma haki bilen kişi kendisine vurabileceğini anlar.
Dostum logia savunması diye bi şey duydun mu? Hakin olsada akıllı bir logia kullanıcısına kolay kolay vuramazsın.

Zoro iki tip haki istemsizce kullanmış.
Luffy üç tip haki istemsizce kullanmış.
Sanji hiç kullammadı.

Ama sorsan sanji ile Zoro denk :D

Bir zamanlar Mihawk haki kullanamıyor diyenler vardı. Beyin göçü oldu heralde yoklar şimdi :( Adam kılıcının ucuyla mermileri savuşturuyor ama gözlem haki yok :D

Ne fark edicek abi ilk haki zoroda ciksa ne olcak yada ilk onca cikmasina niye insanlar gucensin benim tayfada birisinde ortaya cikan bir gucten niye gocunmam olsun cok sacma bi dusunce yapisi bu benim gozumde.Zoro luffyden sonra en guclusudur tayfanin.İleride de en iyi kilic ustasi olacagini hepimiz biliyoruzdur.Luffy ile yakin guclere sahip olacagini dusunuyorum.Korsanlar kralinin sag kolunada bu yakisir tipki luffy zoro guc dengesine benzer bi denge sanji zoro arasinda olacaktir.Yine birbirine yakin gozukecek ama zoro bi tik daha ustte olacaktir.Kidem olarak bu boyle olmali.Ama tayfadaki her bir birey alanlarinin en iyisi olacagini tahmin ediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık