Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Cidden Bm'nin o durumdaki halini bana örnekmi göstercem Oda tayfayı kurtarcam sıvayıp durduğunu göz önüne al lütfen. İstese yeni zeus yapar hatta başka şeylere de ruh verebilir. Zaten meyve güçünü kullanması ihtiyacı yok diyorum ben Karasakal karşısın da. Bu kadar hasar alan birisi ölür haki'siz g2 Luffy kan alıyo. Zaten tek yicek dediğim yok ama Bm her vuruğun da Karasakal ger idönüşü olmayan yala girer. Bu herifin Ace vasıfsızı hariç uzun dövüşü yok ya 1 tane yiyor yada 1 tane vuruyo yediği her saldırıdan hayvan gibi hasar alıyor dövüş biraz uzadımı işi biter. Diceksiz deprem var ben de karşın da Bm var diyorum kadın Sunny büyüklüğünde şimşek yedi tınlamdı bile.
Birader Chopper ile Jinbe'yi örnek gösterme, sıvama yaptılar diyorsun bana gelmiş G2 Luffy kan aldı diyorsun, madem o sıvama bu da sıvama, biraz tutarlı ol.

Birader Chopper ile Jinbe'yi örnek gösterme, sıvama yaptılar diyorsun bana gelmiş G2 Luffy kan aldı diyorsun, madem o sıvama bu da sıvama, biraz tutarlı ol.
Kusura bakma ama Karasakalın seviyesi o seride ki en güçlü meyvelerden 2 tanesi yiyerek buraya gelmiş biri. Verdiğin örneği doğru bile anlatmıyorsun kendine göre manipule ediyosun. Chopper Bm'nin vuruşunu karşılıyo diyosun vurmuyor bile orda pastayı nereye sakladınız diye Nami'yi sakalıcakken Chopper şişerek Namiyi yakalamasına engel oluyor. Bana tutarlı ol derken biraz kendine de bak derim.

Anladim simdi seni. :D
Benim icin op'u okuma sebebim luffyle birlikte. :a:
Sevmessin o senjn gorusun birsey diyemem de kurgusal bi karaktere yavsak diyecek kadar ileri gitmen garibime gitti,adama bilenmissin resmen. :D
Hayallerimi çöpe attı la kavuçuk.Ben acaba nasıl geri dönecek diye beklerken geri dönmedi hiç.Yerine tövbe estafurullah bir şey göndermiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık